Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla peadirektor Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel osakonnajuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee

Andmehalduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Meelis Põlda talitusejuhataja 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Peeter Peet analüütik 53069143 Tallinn Peeter.Peet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur analüütik 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak analüütik 58662297 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek analüütik 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier analüütik 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats analüütik 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik analüütik Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mario Mitt analüütik 55631019 Tartu Mario.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik 53091701 Tallinn Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Tamme analüütik 53849823 Tallinn Liina.Tamme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aarne Sügis analüütik 53062719 Tallinn Aarne.Sugis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 56358968 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ester Marjapuu arendusanalüütik 56632829 Türi Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Uljana Gussarova iseteeninduse juht 56358029 Jõhvi Uljana.Gussarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Daisy Pukkonen ärianalüütik 51976351 Tallinn Daisy.Pukkonen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 53459631 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 5301 8312 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 53052753 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krõõt Kroonmäe teenusedisainer 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aika Kaukver tiimijuht 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg ärianalüütik 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helga Kumel ärianalüütik 53959763 Haapsalu Helga.Kumel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu ärianalüütik 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Portnova talitusejuhataja 53506885 Tallinn Tatjana.Portnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp talitusejuhataja 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaia Kastepõld-Tõrs ekspert Tartu kaia.kastepold-tors@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Haller ekspert 56260448 Tartu Anne.Haller@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simona Andreas-Sou koordinaator 57871494 Tallinn Simona.Andreas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keit Lipp koordinaator 59128964 Tartu Keit.Lipp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kertu Kesküla koordinaator (MARAC) 53406682 Tallinn Kertu.Keskula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar koordinaator (MARAC) 51941359 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Solnik projektijuht 59061175 Tallinn Sigrid.Solnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kiigema projektijuht 59051967 Tallinn Kadri.Kiigema@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Sikemäe projektijuht 5171861 Tartu Tiiu.Sikemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht (MARAC) 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova teenuse juht 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Paloots teenuse juht 58706922 Tallinn Liis.Paloots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrina Kalde teenuse juht 53514304 Tartu Katrina.Kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton teenuse juht 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Terje Tiitsu osakonnajuhataja 53507930 Tallinn Terje.Tiitsu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Roots analüütik 53471243 Rapla Mairi.Roots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53670560 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Mikk arvestusspetsialist 53583628 Tartu Margit.Mikk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 6208029 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margarita Haritonova arvestusspetsialist 53455729 Tallinn Margarita.Haritonova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kersti Valge arestinõuete menetleja 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs arestinõuete menetleja 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt arestinõuete menetleja 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Paramonova talitusejuhataja 58847208 Tallinn kadri.paramonova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merilyn Salme-Gordijevitš võlahaldur 6208484 Tallinn merilyn.salme-gordijevits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleni Karja võlahaldur Tallinn Heleni.Karja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 6208001 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 6208399 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 58605710 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Gerassimenko võlahaldur 6208043 Tallinn jevgenia.gerassimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee

Hüvitiste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kati Kümnik osakonnajuhataja 5089912 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirjo Künnapuu arendusnõunik 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Äriteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ene Tulp talitusejuhataja 53064187 Tartu Ene.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Maria Raadik nõunik 53096812 Tartu Helen.Maria.Raadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Mäesaar teenuse juht 58539126 Tartu Kati.Maesaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann teenuse juht 53070479 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margaret Lankots teenuse juht 58877642 Pärnu Margaret.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pensionivaldkonna tiim

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Alla Himma nõunik 58868904 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova nõunik 53903691 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho nõunik 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Haiba pensioni arendusjuht 5133456 Tallinn Kristiina.Haiba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gunnar Gabriel Einlo pensioninõustaja +372 5886 0393 Tallinn Gunnar.Gabriel.Einlo@sotsiaalkindlustusamet.ee