Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Personali- ja haldusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Karina Madis osakonnajuhataja 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Seila Hõbe haldusjuht 53099894 Tallinn Seila.Hobe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivika Barnabas personalipartner 58847715 Türi Vivika.Barnabas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus (teenistussuhe peatatud) Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kütimaa (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Merilin Piirmann personalipartner 5253604 Tartu Merilin.Piirmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Arunurm personalipartner 57703943 Tallinn Aivi.Arunurm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Age Toonmaa personalipartner 53033911 Tallinn Age.Toonmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Bert Prükk haldusspetsialist 59151256 Tartu Bert.Prukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Grete Joon haldusspetsialist 58546149 Tallinn Grete.Joon@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelly Vaabel projektijuht 53521471 Tallinn Kelly.Vaabel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarit Liidemaa personalipartner 51929047 Tartu Maarit.Liidemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee