Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Indrek Holst peadirektor Tallinn Indrek.Holst@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Uusmaa kommunikatsioonijuht 5087370 Tallinn Kaili.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik (sisekontroll) 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Orutar juhiabi 53225895 Tallinn Ille.Orutar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristin Rammus kommunikatsiooninõunik 55554540 Tallinn Kristin.Rammus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mona Sõukand kommunikatsioonispetsialist 53335149 Tartu Mona.Soukand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ebeli Berkman osakonnajuhataja 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla puuetega laste tugiteenuste juht 53591608 Tartu Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu nõunik Tallinn
Anne Sepping koordinaator (puudega laste tugiteenused) 53064417 Pärnu Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 53467887 Tallinn Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder koordinaator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eliise Ilves projektijuht 58542960 eliise.ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maibell Neemsalu koordinaator 51936614 Tartu Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand-Moisto talitusejuhataja 57702934 Tallinn Viola.Laanerand-Moisto@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe konsultant 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal (lapsehoolduspuhkusel) Tartu
Liilia Mänd perelepituse koordinaator 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd ennetusteenuse juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind konsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet teenuse juht 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron lastemajateenuse juht 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 56477879 Tallinn, Tartu, Jõhvi Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg perelepituse teenusejuht 53625966 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik peaspetsialist 51969511 Tallin, Tartu, Jõhvi Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe peaspetsialist 53225878 Tallinn, Tartu, Jõhvi Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Lehtsalu konsultant 51908065 Rakvere Kadri.Lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Prey konsultant 5204734 Tallinn Pille.Prey@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rea Uudeküll projektijuht 5051945 Tallinn Rea.Uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Lindus peaspetsialist 5041594 Jõhvi Kristina.Lindus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alina Vender peaspetsialist 58052936 Jõhvi Alina.Vender@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Suvi nõunik 53485268 Tallinn Heli.Suvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Saar peaspetsialist 51929841 Rakvere Kadi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Ird konsultant 59189386 Tartu Kai.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Jõks peaspetsialist 53072533 Tartu Kirsika.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lidia Reima-Tamm konsultant 53071799 Tartu Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margus Tuvi konsultant 53038082 Jõhvi Margus.Tuvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Karavin konsultant 51997746 Tartu Marju.Karavin@sotsiaalkindlustusamet.ee

Asendushoolduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kaja Rattas talitusejuhataja 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht teenuse juht 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera nõunik 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk nõunik 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Jõhvi Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Pärnu Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas peaspetsialist 53846257 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar peaspetsialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai koordinaator (asendushooldus) 57822424 Tartu-, Jõgeva-, Valga-, Võru-, Põlva-, Viljandimaa Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond koordinaator (asendushooldus) 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants peaspetsialist 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silja Oja peaspetsialist 53079151 Tallinn Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist 51982801 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brit Kolpakova peaspetsialist 5205516 Tartu Brit.Peterson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelli Allik peaspetsialist 53937684 Tartu Kelli.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Nõustamisteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kadi Lauri talitusejuhataja 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur teenuse juht 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur peaspetsialist 5138850 Tallinn birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja peaspetsialist (töönõustamine) 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint konsultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel konsultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja konsultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga konsultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Piret Vaher konsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg konsultant 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kähr konsultant 5150924 Tallinn Maarja.Kahr@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Raudsepp konsultant 51983637 Haapsalu Mari.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Hallast konsultant 5225878 Tartu Piret.Hallast@sotsiaalkindlustusamet.ee