Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Indrek Holst peadirektor Tallinn Indrek.Holst@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Uusmaa kommunikatsioonijuht 5087370 Tallinn Kaili.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik (sisekontroll) 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Orutar juhiabi 53225895 Tallinn Ille.Orutar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristin Rammus kommunikatsiooninõunik 55554540 Tallinn Kristin.Rammus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mona Sõukand kommunikatsioonispetsialist 53335149 Tartu Mona.Soukand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Sults osakonnajuhataja Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee

Järelevalve talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kersti Kask talitusejuhataja 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu järelevalve peaspetsialist 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tiits järelevalve peaspetsialist 5188697 Tallinn Ulle.Tiits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Harjak järelevalve peaspetsialist 53617426 Kärdla Aasa.Harjak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger järelevalve peaspetsialist 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding järelevalve peaspetsialist 53025918 Türi Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe järelevalve peaspetsialist 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm järelevalve peaspetsialist 53466256 Rapla Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Tänav järelevalve peaspetsialist 59141325 Tallinn Thea.Tanav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kuznetsova peaspetsialist 56653633 Tallinn Irina.Kuznetsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Aun järelevalve peaspetsialist 5281367 Tallinn Monika.Aun@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Hlevnjuk projektijuht 58871178 Tallinn Reelika.Hlevnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Kubpart järelevalve peaspetsialist 5170984 Tallinn Svetlana.Kubpart@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Loos nõunik 53021842 Tartu Triin.Loos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver järelevalve peaspetsialist 5143084 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee

KOV nõustamistalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Evelyn Hallika talitusejuhataja 53010587 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Blum nõustaja 53029177 Jõhvi Anu.Blum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Ferschel piirkonna juht 53618094 Jõhvi Heli.Ferschel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaanika Kirs nõustaja 57493334 Rakvere Jaanika.Kirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Hanson piirkonna juht 57835307 Viljandi Katlin.Hanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets piirkonna juht 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hilje Arukuusk juriidiline nõustaja 53867363 Tartu Hilje.Arukuusk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Säde juriidiliste nõustajate juht 51981256 Tartu ilona.sade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Raap nõustaja 59170162 Türi anneli.raap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elar Neito analüütik 53091495 Tallinn Elar.Neito@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hillep juriidiline nõustaja 53041300 Tallinn Evelin.Hillep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Jalast juriidiline nõustaja 58837839 Viljandi Greete.Jalast@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kilp piirkonna juht 59115955 Tallinn Katlin.Kilp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Sarapuu nõustaja 58662358 Viljandi Katlin.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Raidma teenuse arendusnõustaja 59196172 Võru Mariliis.Raidma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirje Petter teenuse arendusnõustaja 53776989 Tallinn Pirje.Petter@sotsiaalkindlustusamet.ee

Õiguse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Siiroja talitusejuhataja 57493268 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 53823729 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo vaiete peaspetsialist 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar jurist 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrus Jürgens jurist 57833628 Pärnu Andrus.Jurgens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Viert jurist 57835580 Võru Kristi.Viert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Rikolas jurist 57871168 Tallinn Merli.Rikolas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaira Perv jurist 53366957 Tartu Kaira.Perv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Vrabi jurist 53097871 Jõhvi Anastassia.Vrabi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Rüüt vaiete peaspetsialist 53066463 Türi Krista.Ruut@sotsiaalkindlustusamet.ee

Personali- ja haldusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Karina Madis osakonnajuhataja 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Seila Hõbe haldusjuht 53099894 Tallinn Seila.Hobe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivika Barnabas personalipartner 58847715 Türi Vivika.Barnabas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus personalipartner Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Uukkivi (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Merilin Piirmann personalipartner 5253604 Tartu Merilin.Piirmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Arunurm personalipartner 57703943 Tallinn Aivi.Arunurm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Bert Prükk haldusspetsialist 59151256 Tartu Bert.Prukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Grete Joon haldusspetsialist 58546149 Tallinn Grete.Joon@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleriin Veeber personaliassistent 53558149 Tallinn Heleriin.Veeber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelly Vaabel projektijuht 53521471 Tallinn Kelly.Vaabel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarit Liidemaa personalipartner 51929047 Tartu Maarit.Liidemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rebekka Laasberg personaliassistent 53551782 Tartu Rebekka.Laasberg@sotsiaalkindlustusamet.ee