Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu infoturbe spetsialist 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ainike Alla andmekaitse spetsialist 53310765 Võru Ainike.Alla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek peaspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 53052753 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 53459631 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 58662297 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 5301 8312 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krõõt Kroonmäe teenusedisainer 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu arendusanalüütik 56632829 Paide Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Uljana Gussarova iseteeninduse juht 56358029 Jõhvi Uljana.Gussarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Daisy Pukkonen peaspetsialist 51976351 Tallinn Daisy.Pukkonen@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik 53091701 Tallinn Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 56358968 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aarne Sügis analüütik 53062719 Tallinn Aarne.Sugis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Tamme analüütik 53849823 Tallinn Liina.Tamme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mario Mitt analüütik 55631019 Tartu Mario.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt arestinõuete menetleja 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk arestinõuete menetleja 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs arestinõuete menetleja 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Getrud Hirvelaan arvestusspetsialist 58539593 Tallinn Getrud.Hirvelaan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge arestinõuete menetleja 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 6208029 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Roots analüütik 53471243 Rapla Mairi.Roots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Mikk arvestusspetsialist 53583628 Tartu Margit.Mikk@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Tiia Vainula võlahaldur 6208001 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 58605710 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 6208399 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Paramonova talitusejuhataja 58847208 Tallinn kadri.paramonova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Gerassimenko võlahaldur 6208043 jevgenia.gerassimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merilyn Salme-Gordijevitš võlahaldur 6208484 Tallinn merilyn.salme-gordijevits@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Sults osakonnajuhataja Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee

Järelevalve talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kersti Kask talitusejuhataja 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu järelevalve peaspetsialist 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Harjak järelevalve peaspetsialist 53617426 Kärdla Aasa.Harjak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger järelevalve peaspetsialist 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding järelevalve peaspetsialist 53025918 Türi Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe järelevalve peaspetsialist 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm järelevalve peaspetsialist 53466256 Rapla Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Tänav järelevalve peaspetsialist 59141325 Tallinn Thea.Tanav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kuznetsova peaspetsialist 56653633 Tallinn Irina.Kuznetsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Aun järelevalve peaspetsialist 5281367 Tallinn Monika.Aun@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Hlevnjuk projektijuht 58871178 Tallinn Reelika.Hlevnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Kubpart järelevalve peaspetsialist 5170984 Tallinn Svetlana.Kubpart@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Loos nõunik 53021842 Tartu Triin.Loos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver järelevalve peaspetsialist 5143084 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee

KOV nõustamistalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Evelyn Hallika talitusejuhataja 53010587 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Blum nõustaja 53029177 Jõhvi Anu.Blum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Ferschel piirkonna juht 53618094 Jõhvi Heli.Ferschel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaanika Kirs nõustaja 57493334 Rakvere Jaanika.Kirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Hanson piirkonna juht 57835307 Viljandi Katlin.Hanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets piirkonna juht 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hilje Arukuusk juriidiline nõustaja 53867363 Tartu Hilje.Arukuusk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Säde juriidiliste nõustajate juht 51981256 Tartu ilona.sade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Raap nõustaja 59170162 Türi anneli.raap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elar Neito analüütik 53091495 Tallinn Elar.Neito@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hillep juriidiline nõustaja 53041300 Tallinn Evelin.Hillep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Jalast juriidiline nõustaja 58837839 Viljandi Greete.Jalast@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kilp piirkonna juht 59115955 Tallinn Katlin.Kilp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Sarapuu nõustaja 58662358 Viljandi Katlin.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Raidma teenuse arendusnõustaja 59196172 Võru Mariliis.Raidma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirje Petter teenuse arendusnõustaja 53776989 Tallinn Pirje.Petter@sotsiaalkindlustusamet.ee

Õiguse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Siiroja talitusejuhataja 57493268 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 53823729 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo vaiete peaspetsialist 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar jurist 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrus Jürgens jurist 57833628 Pärnu Andrus.Jurgens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Viert jurist 57835580 Võru Kristi.Viert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Rikolas jurist 57871168 Tallinn Merli.Rikolas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaira Perv jurist 53366957 Tartu Kaira.Perv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Vrabi jurist 53097871 Jõhvi Anastassia.Vrabi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Rüüt vaiete peaspetsialist 53066463 Türi Krista.Ruut@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild projektijuht 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 Tallinn annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Saaremägi koolituspartner 53767691 Tartu Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helerin Välba koordinaator 53317881 Tallinn Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Udu projektijuht 53932284 Pärnu Kiira.Udu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dorel Hiir projektijuht 53816302 Tallinn Dorel.Hiir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Paloots projektijuht 58706922 Tallinn Liis.Paloots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Toom projektijuht 55547065 Tartu liis.toom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Scharlett Hansson projektijuht 5811 0164 Tallinn Scharlett.Hansson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Valerija Strelovskaja koordinaator 53897850 Tartu Valerija.Strelovskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee

OEO Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Triin Raudsepp talitusejuhataja 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht (MARAC) 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar koordinaator (MARAC) 51941359 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton teenuse juht 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter teenuse juht 53885029 Tallinn Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Virve Kass ekspert 51920299 Tallinn Virve.Kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrina Kalde teenuse juht 53514304 Tartu Katrina.Kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Haller ekspert 56260448 Tartu Anne.Haller@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants projektijuht 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helina Loor projektijuht 53039882 Tallinn Helina.Loor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaia Kastepõld-Tõrs ekspert Tartu kaia.kastepold-tors@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keit Lipp koordinaator 59128964 Tartu Keit.Lipp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simona Andreas-Sou koordinaator 57871494 Tallinn Simona.Andreas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Sikemäe projektijuht 53007425 Tartu Tiiu.Sikemae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kiira Gornischeff talitusejuhataja 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba (teenistussuhe peatatud) Rakvere
Marge Laks koordinaator 53037450 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro teenuse juht 5180567 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 58864003 Ida- Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats (teenistussuhe peatatud) Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa
Merileid Vinkler superviisor 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Tallinn Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas teenuse juht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Heinpõld terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Kane koordinaator (KLAT) 58805726 Tallinn laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Aas teenuse juht 5770 3686 Tallinn Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Shnayder terapeut 58872858 Jõhvi Olga.Shnayder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Ennok terapeut 53776812 Pärnu Anne.Ennok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annely Reile projektijuht 51974903 Pärnu Annely.Reile@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Tamm projektijuht 53076923 Tartu evelin.tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heidi Paabort nõunik (noortegarantii) 58862307 Tartu Heidi.Paabort@sotsiaalkindlustusamet.ee
Henri Jänes terapeut 53885733 Tartu Henri.Janes@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Martila nõustaja 53553146 Tartu Jelena.Martila@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätriin-Eliis Jaaniste koordinaator (KLAT) 53050914 Tallinn Katriin.Jaaniste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keity-Johanna Õis terapeut 53889930 Tallinn Keity-Johanna.Ois@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Kinks nõustaja 53443203 Tartu Kersti.Kinks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Järv terapeut 53829962 Tartu Krista.Jarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Tomson projektijuht 58285421 Tartu Krista.Tomson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Otsak terapeut 58558048 Hiiumaa Liisa.Otsak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magda Kõljalg ekspert 53850565 Tartu magda.koljalg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sandra Sutting koordinaator 53067526 Tallinn Sandra.Sutting@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Nilson projektijuht 51916630 Tartu Taimi.Nilson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Tamm terapeut 58539622 Pärnu Terje.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terli Linnas koordinaator (KLAT) 59146071 Võru Terli.linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Mari Tikerpuu talitusejuhataja 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg inimkaubandusohvrite teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Piret Vaher ohvriabi peaspetsialist 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm ohvriabi peaspetsialist 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik ohvriabi peaspetsialist 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova ohvriabi peaspetsialist 53097071 Narva inna.bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova ohvriabi peaspetsialist 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane ohvriabi peaspetsialist 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Siht (teenistussuhe peatatud) Haapsalu
Katrin Paukson ohvriabi peaspetsialist 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm ohvriabi peaspetsialist 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org piirkonna juht 58609053 Jõhvi mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason ohvriabi peaspetsialist 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev ohvriabi peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane ohvriabi peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi ohvriabi peaspetsialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova piirkonna juht 53225364 Paldiski mnt 80, Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul (teenistussuhe peatatud) Pärnu
Merli Tammi-Jõeveer ohvriabi peaspetsialist 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo piirkonna juht 53673038 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist Pärnu Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist Tallinn Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik ohvriabi peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Šušpanova (teenistussuhe peatatud)
Natalja Saar ohvriabi peaspetsialist 5128736 Kohtla-Järve Natalja.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Järvi ohvriabi peaspetsialist 53821708 Tallinn Jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Sogenbits ohvriabi peaspetsialist 53854255 Tallinn Ingrid.Sogenbits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnis Palgi vägivallast loobumise tugiliini nõustaja 53070243 Tartu Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vladimir Logatšev inimkaubandusohvrite nõustaja 53439490 Tallinn Vladimir.Logatsev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Zuftsiankou ohvriabi peaspetsialist 53039077 Pärnu Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Oja ohvriabi peaspetsialist 53074196 Tartu Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Kurg ohvriabi peaspetsialist 5866 9873 Põlva raina.kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Maikova ohvriabi peaspetsialist 5246758 Jõhvi Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helin Kapsta ohvriabi peaspetsialist 57811396 Tallinn helin.kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrei Gužov vägivallast loobumise tugiliini nõustaja 58879478 Tallinn Andrei.Guzov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eidi Aidla teenuse juht (kriisitelefon) Pärnu Eidi.Aidla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ellen Müürsepp inimkaubandusohvrite nõustaja 53051959 Tallinn ellen.muursepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Tšerkassova ohvriabi peaspetsialist 5128736 Kohtla-Järve galina.tserkassova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heldi McCaskill vägivallast loobumise tugiliini juht 59177852 Tallinn heldi.mccaskill@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jüri Alex Kušner inimkaubandusohvrite nõustaja 58602830 Tallinn juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Aro ohvriabi peaspetsialist 53485120 Tallinn katrin.aro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Leila Katšajeva inimkaubandusohvrite nõustaja 53539749 Tallinn Leila.Katsajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Truumets kriisitööspetsiallist 5177124 Haapsalu Liisi.Truumets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marko Tiirmaa kriisitööspetsiallist 58867058 Tartu marko.tiirmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natali Kutsõk ohvriabi peaspetsialist 56815378 Tallinn natali.kutsok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Uustal vägivallast loobumise tugiliini nõustaja 58848069 Pärnu signe.uustal2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siim Rumberg kriisitööspetsiallist 58664836 siim.rumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee