Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ebeli Berkman osakonnajuhataja 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla puuetega laste tugiteenuste juht 53591608 Tartu Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping koordinaator 53064417 Pärnu Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 53467887 Tallinn Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder koordinaator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eliise Ilves projektijuht 58542960 Tartu eliise.ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand-Moisto talitusejuhataja 57702934 Tallinn Viola.Laanerand-Moisto@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe konsultant 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal (lapsehoolduspuhkusel) Tartu
Liilia Mänd perelepituse koordinaator 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd ennetusteenuse juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind konsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet teenuse juht 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank lastemajateenuse juht 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 56477879 Tallinn, Tartu, Jõhvi Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg 53625966 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik peaspetsialist 51969511 Tallin, Tartu, Jõhvi Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe peaspetsialist 53225878 Tallinn, Tartu, Jõhvi Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Lehtsalu konsultant 51908065 Rakvere Kadri.Lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Prey konsultant 5204734 Tallinn Pille.Prey@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rea Uudeküll projektijuht 5051945 Tallinn Rea.Uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alina Kuznetsova peaspetsialist 5041594 Jõhvi Alina.Kuznetsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alina Vender peaspetsialist 58052936 Jõhvi Alina.Vender@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Palu perelepituse projektiekspert Tartu Annegrete.Palu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Liivamägi-Hitrov perelepituse projektiekspert Tallinn Anneli.Liivamagi-Hitrov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Suvi nõunik 53485268 Tallinn Heli.Suvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Saar peaspetsialist 51929841 Rakvere Kadi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Ird konsultant 59189386 Tartu Kai.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Jõks peaspetsialist 53072533 Tartu Kirsika.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Asser peaspetsialist 53462528 Võru Kristi.Asser@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristjan Kask perelepituse projektiekspert Tallinn Kristjan.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lidia Reima-Tamm konsultant 53071799 Tartu Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margus Tuvi konsultant 53038082 Jõhvi Margus.Tuvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Karavin konsultant 51997746 Tartu Marju.Karavin@sotsiaalkindlustusamet.ee

Asendushoolduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kaja Rattas talitusejuhataja 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht teenuse juht 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera nõunik 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk nõunik 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Jõhvi Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas peaspetsialist 53846257 Tallinn Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar peaspetsialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai koordinaator (asendushooldus) 57822424 Tartu Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond koordinaator (asendushooldus) 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants peaspetsialist 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silja Oja peaspetsialist 53079151 Tallinn Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist 51982801 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brit Kolpakova peaspetsialist 5205516 Tartu Brit.Peterson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelli Allik peaspetsialist 53937684 Tartu Kelli.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Nõustamisteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kadi Lauri talitusejuhataja 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur teenuse juht 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur peaspetsialist 5138850 Tallinn birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja peaspetsialist (töönõustamine) 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint konsultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel konsultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja konsultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu nõunik Tallinn
Tuuli-Brit Vaga konsultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak konsultant 5377 6387 Tallinn Ave.Viitak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher konsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg konsultant 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kähr konsultant Tallinn Maarja.Kahr@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult peaspetsialist (töönõustamine) 5330 8787 Tallinn ketlin.lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maibell Neemsalu nõunik 51936614 Tartu Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Raudsepp konsultant 51983637 Haapsalu Mari.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Hallast konsultant 5225878 Tartu Piret.Hallast@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild projektijuht 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 Tallinn annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Saaremägi koolituspartner 53767691 Tartu Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helerin Välba koordinaator 53317881 Tallinn Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Udu projektijuht 53932284 Pärnu Kiira.Udu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dorel Hiir projektijuht 53816302 Tallinn Dorel.Hiir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Toom projektijuht 55547065 Tartu liis.toom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Scharlett Hansson projektijuht 5811 0164 Tallinn Scharlett.Hansson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Valerija Strelovskaja koordinaator 53897850 Tartu Valerija.Strelovskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee

OEO Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Triin Raudsepp talitusejuhataja 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht (MARAC) 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar koordinaator (MARAC) 51941359 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton teenuse juht 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Virve Kass ekspert 51920299 Tallinn Virve.Kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrina Kalde teenuse juht 53514304 Tartu Katrina.Kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Haller ekspert 56260448 Tartu Anne.Haller@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants projektijuht 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helina Loor projektijuht 53039882 Tallinn Helina.Loor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kiigema projektijuht 59051967 Tallinn Kadri.Kiigema@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaia Kastepõld-Tõrs ekspert Tartu kaia.kastepold-tors@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keit Lipp koordinaator 59128964 Tartu Keit.Lipp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kertu Kesküla koordinaator (MARAC) 53406682 Tallinn Kertu.Keskula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Paloots teenuse juht 58706922 Tallinn Liis.Paloots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariel Värk projektijuht 529 2123 Tallinn Mariel.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Solnik projektijuht 59061175 Tallinn Sigrid.Solnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simona Andreas-Sou koordinaator 57871494 Tallinn Simona.Andreas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Sikemäe projektijuht 5171861 Tartu Tiiu.Sikemae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kiira Gornischeff talitusejuhataja 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba (teenistussuhe peatatud) Rakvere
Marge Laks koordinaator 53037450 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro teenuse juht 5180567 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 58864003 Ida- Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats (teenistussuhe peatatud) Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa
Merileid Vinkler superviisor 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Tallinn Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas teenuse juht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Heinpõld terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Kane koordinaator (KLAT) 58805726 Tallinn laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Aas teenuse juht 5770 3686 Tallinn Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Shnayder terapeut 58872858 Jõhvi Olga.Shnayder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Ennok terapeut 53776812 Pärnu Anne.Ennok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annely Reile projektijuht 51974903 Pärnu Annely.Reile@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Tamm projektijuht 53076923 Tartu evelin.tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heidi Paabort nõunik (noortegarantii) 58862307 Tartu Heidi.Paabort@sotsiaalkindlustusamet.ee
Henri Jänes terapeut 53885733 Tartu Henri.Janes@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Martila nõustaja 53553146 Tartu Jelena.Martila@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätriin-Eliis Jaaniste koordinaator (KLAT) 53050914 Tallinn Katriin.Jaaniste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keity-Johanna Õis terapeut 53889930 Tallinn Keity-Johanna.Ois@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Kinks nõustaja 53443203 Tartu Kersti.Kinks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Järv terapeut 53829962 Tartu Krista.Jarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Otsak terapeut 58558048 Hiiumaa Liisa.Otsak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magda Kõljalg ekspert 53850565 Tartu magda.koljalg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sandra Sutting koordinaator 53067526 Tallinn Sandra.Sutting@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Nilson projektijuht 51916630 Tartu Taimi.Nilson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Tamm terapeut 58539622 Pärnu Terje.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terli Linnas koordinaator (KLAT) 59146071 Võru Terli.linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Mari Tikerpuu talitusejuhataja 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg inimkaubandusohvrite teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Piret Vaher ohvriabi peaspetsialist 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm ohvriabi peaspetsialist 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik ohvriabi peaspetsialist 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova ohvriabi peaspetsialist 53097071 Narva inna.bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova ohvriabi peaspetsialist 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane ohvriabi peaspetsialist 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Siht (teenistussuhe peatatud) Haapsalu
Katrin Paukson ohvriabi peaspetsialist 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm ohvriabi peaspetsialist 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org piirkonna juht 58609053 Jõhvi mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason ohvriabi peaspetsialist 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev ohvriabi peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane ohvriabi peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi ohvriabi peaspetsialist 58669626 Kärdla, Sadama tn 26 Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova piirkonna juht 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul (teenistussuhe peatatud) Pärnu
Merli Tammi-Jõeveer ohvriabi peaspetsialist 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo piirkonna juht 53673038 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist Pärnu Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist Tallinn Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik ohvriabi peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Šušpanova (teenistussuhe peatatud)
Natalja Saar ohvriabi peaspetsialist 5128736 Kohtla-Järve Natalja.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Järvi ohvriabi peaspetsialist 53821708 Tallinn Jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Sogenbits väljareageeriva kriisitöö juht 53854255 Tallinn Ingrid.Sogenbits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnis Palgi vägivallast loobumise tugiliini nõustaja 53070243 Tartu Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Zuftsiankou ohvriabi peaspetsialist 53039077 Pärnu Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Oja ohvriabi peaspetsialist 53074196 Tartu Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Kurg ohvriabi peaspetsialist 5866 9873 Põlva raina.kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Maikova ohvriabi peaspetsialist 5246758 Jõhvi Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helin Kapsta ohvriabi peaspetsialist 57811396 Tallinn helin.kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eidi Elisabeth Aidla teenuse juht (kriisitelefon) Pärnu Eidi.Aidla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ellen Müürsepp ohvriabi peaspetsialist 53051959 Tallinn ellen.muursepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Tšerkassova ohvriabi peaspetsialist 5128736 Kohtla-Järve galina.tserkassova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heldi McCaskill vägivallast loobumise tugiliini juht 59177852 Tallinn heldi.mccaskill@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jüri Alex Kušner ohvriabi peaspetsialist 58602830 Tallinn juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Aro ohvriabi peaspetsialist 53485120 Tallinn katrin.aro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marko Tiirmaa kriisitööspetsiallist 58867058 Tartu marko.tiirmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natali Kutsõk ohvriabi peaspetsialist 56815378 Tallinn natali.kutsok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Uustal vägivallast loobumise tugiliini nõustaja 58848069 Pärnu signe.uustal2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siim Rumberg kriisitööspetsialist 58664836 Pärnu siim.rumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Personali- ja haldusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Karina Madis osakonnajuhataja 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Seila Hõbe haldusjuht 53099894 Tallinn Seila.Hobe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivika Barnabas personalipartner 58847715 Türi Vivika.Barnabas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus personalipartner Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Uukkivi (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Merilin Piirmann personalipartner 5253604 Tartu Merilin.Piirmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Arunurm personalipartner 57703943 Tallinn Aivi.Arunurm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Bert Prükk haldusspetsialist 59151256 Tartu Bert.Prukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Grete Joon haldusspetsialist 58546149 Tallinn Grete.Joon@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleriin Veeber personaliassistent 53558149 Tallinn Heleriin.Veeber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelly Vaabel projektijuht 53521471 Tallinn Kelly.Vaabel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarit Liidemaa personalipartner 51929047 Tartu Maarit.Liidemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rebekka Laasberg personaliassistent 53551782 Tartu Rebekka.Laasberg@sotsiaalkindlustusamet.ee