Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Sults osakonnajuhataja Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee

Järelevalve talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kersti Kask talitusejuhataja 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu järelevalve juhtivspetsialist 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Harjak järelevalve juhtivspetsialist 53617426 Kärdla Aasa.Harjak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger järelevalve peaspetsialist 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding nõunik 53025918 Türi Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe nõunik 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm järelevalve peaspetsialist 53466256 Rapla Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Tänav järelevalve peaspetsialist 59141325 Tallinn Thea.Tanav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kuznetsova peaspetsialist 56653633 Tallinn Irina.Kuznetsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Aun järelevalve peaspetsialist 5281367 Tallinn Monika.Aun@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Hlevnjuk projektijuht 58871178 Tallinn Reelika.Hlevnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Kubpart järelevalve peaspetsialist 5170984 Tallinn Svetlana.Kubpart@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Loos nõunik 53021842 Tartu Triin.Loos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver järelevalve peaspetsialist 5143084 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee

KOV nõustamistalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Evelyn Hallika talitusejuhataja 53010587 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Blum nõustaja 53029177 Jõhvi Anu.Blum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Ferschel piirkonna juht 53618094 Jõhvi Heli.Ferschel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaanika Kirs nõustaja 57493334 Rakvere Jaanika.Kirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Hanson piirkonna juht 57835307 Viljandi Katlin.Hanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets piirkonna juht 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hilje Arukuusk juriidiline nõustaja 53867363 Tartu Hilje.Arukuusk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Säde juriidiliste nõustajate juht 51981256 Tartu ilona.sade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Raap nõustaja 59170162 Türi anneli.raap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hillep juriidiline nõustaja 53041300 Tallinn Evelin.Hillep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Jalast juriidiline nõustaja 58837839 Viljandi Greete.Jalast@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kilp piirkonna juht 59115955 Tallinn Katlin.Kilp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Sarapuu nõustaja 58662358 Viljandi Katlin.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Raidma teenuse arendusnõustaja 59196172 Võru Mariliis.Raidma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirje Petter teenuse arendusnõustaja 53776989 Tallinn Pirje.Petter@sotsiaalkindlustusamet.ee

Õiguse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Siiroja talitusejuhataja 57493268 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 53823729 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo vaiete peaspetsialist 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar jurist 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrus Jürgens jurist 57833628 Pärnu Andrus.Jurgens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Viert jurist 57835580 Võru Kristi.Viert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Rikolas jurist 57871168 Tallinn Merli.Rikolas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaira Perv jurist 53366957 Tartu Kaira.Perv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Vrabi jurist 53097871 Jõhvi Anastassia.Vrabi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Rüüt vaiete peaspetsialist 53066463 Türi Krista.Ruut@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ebeli Berkman osakonnajuhataja 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla puuetega laste tugiteenuste juht 53591608 Tartu Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping koordinaator 53064417 Pärnu Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 53467887 Tallinn Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder koordinaator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eliise Ilves projektijuht 58542960 Tartu eliise.ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand-Moisto talitusejuhataja 57702934 Tallinn Viola.Laanerand-Moisto@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe konsultant 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal (lapsehoolduspuhkusel) Tartu
Liilia Mänd perelepituse koordinaator 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd ennetusteenuse juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind konsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet teenuse juht 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank lastemajateenuse juht 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 56477879 Tallinn, Tartu, Jõhvi Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg 53625966 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik peaspetsialist 51969511 Tallin, Tartu, Jõhvi Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe peaspetsialist 53225878 Tallinn, Tartu, Jõhvi Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Lehtsalu konsultant 51908065 Rakvere Kadri.Lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Prey konsultant 5204734 Tallinn Pille.Prey@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rea Uudeküll projektijuht 5051945 Tallinn Rea.Uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alina Kuznetsova peaspetsialist 5041594 Jõhvi Alina.Kuznetsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alina Vender peaspetsialist 58052936 Jõhvi Alina.Vender@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Palu perelepituse projektiekspert Tartu Annegrete.Palu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Liivamägi-Hitrov perelepituse projektiekspert Tallinn Anneli.Liivamagi-Hitrov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Suvi nõunik 53485268 Tallinn Heli.Suvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Saar peaspetsialist 51929841 Rakvere Kadi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Ird konsultant 59189386 Tartu Kai.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Jõks peaspetsialist 53072533 Tartu Kirsika.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Asser peaspetsialist 53462528 Võru Kristi.Asser@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristjan Kask perelepituse projektiekspert Tallinn Kristjan.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lidia Reima-Tamm konsultant 53071799 Tartu Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margus Tuvi konsultant 53038082 Jõhvi Margus.Tuvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Karavin konsultant 51997746 Tartu Marju.Karavin@sotsiaalkindlustusamet.ee

Asendushoolduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kaja Rattas talitusejuhataja 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht teenuse juht 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera nõunik 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk nõunik 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Jõhvi Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas peaspetsialist 53846257 Tallinn Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar peaspetsialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai koordinaator (asendushooldus) 57822424 Tartu Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond koordinaator (asendushooldus) 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants peaspetsialist 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silja Oja peaspetsialist 53079151 Tallinn Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist 51982801 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brit Kolpakova peaspetsialist 5205516 Tartu Brit.Peterson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelli Allik peaspetsialist 53937684 Tartu Kelli.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Nõustamisteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kadi Lauri talitusejuhataja 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur teenuse juht 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur peaspetsialist 5138850 Tallinn birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja peaspetsialist (töönõustamine) 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint konsultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel konsultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja konsultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu nõunik Tallinn
Tuuli-Brit Vaga konsultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak konsultant 5377 6387 Tallinn Ave.Viitak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher konsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg konsultant 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kähr konsultant Tallinn Maarja.Kahr@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult peaspetsialist (töönõustamine) 5330 8787 Tallinn ketlin.lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maibell Neemsalu nõunik 51936614 Tartu Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Raudsepp konsultant 51983637 Haapsalu Mari.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Hallast konsultant 5225878 Tartu Piret.Hallast@sotsiaalkindlustusamet.ee

Teabehalduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Liis Mesi osakonnajuhataja 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang dokumendihaldur Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk juhtiv dokumendihalduse konsultant 58838034 Tallinn Kristina.Kvasnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Rei dokumendihalduse konsultant 58539904 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares juhtiv dokumendihalduse konsultant 51985403 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Veske dokumendihaldur 5255317 Tartu Karin.Veske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel dokumendihaldur 57704453 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment dokumendihaldur 57501404 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg dokumendihaldur 53833065 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp (teenistussuhe peatatud) Jõgeva
Mare Reinumägi dokumendihaldur 53831375 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme dokumendihaldur 57502076 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus arhivaar 51971060 Tallinn (arhiiv) Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken dokumendihaldur 59165935 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi dokumendihalduse konsultant 53414338 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa dokumendihaldur 53028293 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys arhivaar 58542503 Tallinn (arhiiv) Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets dokumendihaldur 53092016 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Tomingas dokumendihaldussüsteemi administraator 53006654 Rakvere Aurielija.Tomingas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu dokumendihaldur 58862735 Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz arhivaar 5112766 Tallinn (arhiiv) Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa dokumendihalduse konsultant 53052039 Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu dokumendihaldur 53045685 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg andmehaldur 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivian Lääts arhivaar 58094510 Tallinn Vivian.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Veesalu peaarhivaar 51977487 Tallinn (arhiiv) Greete.Veesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eveli Tõnsau dokumendihaldur 59128226 Tallinn Eveli.Tonsau@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Tint dokumendihaldur 53059951 Tallinn aili.tint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heidi Raimla dokumendihaldur 53441388 Tallinn Heidi.Raimla@sotsiaalkindlustusamet.ee