Sa oled siin

Lastekaitse osakonna kontaktid

 

Lastekaitse osakond

Paldiski mnt 80,
10618 Tallinn

Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ebeli Berkman 
lastekaitse osakonna juhataja
5349 0652 Ebeli Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht

Viola Läänerand-Moisto

Talituse juht

57702934

Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

 

Ennetusteenus
Mari-Liis Mänd
Ennetusteenuse
juht
53071499 Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Heli Suvi nõunik 53485268 Heli.Suvi@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn

Marika Laanemäe

Konsultant

5192 3634

Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi

Pille Prey

Konsultant

5204734

Pille.Prey@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn
Kadi Saar peaspetsialist 51929841 Kadi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee Rakvere

 

Perelepitusteenus

Ann Lind-Liiberg

Perelepituse
teenusejuht

53625966

Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Rea Uudeküll Projektijuht 5051945  rea.uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn

 

Lastemajateenus

Anna Frank-Viron

Lastemajateenuse
juht

53611602 

Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee

 Tallinn

Kai Hallik

peaspetsialist

51969511 

Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Lilia Tkatš

peaspetsialist

56477879 

Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Merit Korbe

peaspetsialist

53225878

Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Kirsika Jõks peaspetsialist 53072533 Kirsika.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu
Kristina Lindus peaspetsialist 5041594 Kristina.Lindus@sotsiaalkindlustusamet.ee Jõhvi
Alina Vender peaspetsialist 58052936 Alina.Vender@sotsiaalkindlustusamet.ee Jõhvi

 

 

Lastekaitse telefoniteenused

 

116 111 on ööpäevaringne tasuta nõustamisliin, et teatada abivajavast lapsest või küsida nõuannet lastega seotud teemadel.

Pöördujateks võivad olla nii lapsed ise kui ka täiskasvanud – lapsevanemad, sugulased, spetsialistid, naabrid, sõbrad, tuttavad.

Kontaktid:

NB! Hädaohus olevast lapsest tuleb teatada koheselt häirekeskuse tasuta lühinumbril 112

     

    Nimi

    Ametikoht

    Telefon

    E-posti aadress

    Asukoht

    Eidi Aidla

    lastekaitse telefoniteenuste juht

    5383 4942

    Eidi.Aidla@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Kai Ird

    konsultant

    59189386

    Kai.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Kaja Lind

    konsultant

    53070237

    Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Kätlin Servet

    konsultant

    53071101

    Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Lidia Reima-Tamm

    konsultant

     53071799

    Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Marju Karavin

    konsultant

    51997746

    Marju.Karavin@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Kadri Lehtsalu

    konsultant

    51908065

    kadri.lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Rakvere

     

     

    Asendushoolduse talitus

    Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

    Nimi

    Ametikoht

    Telefon

    E-posti aadress

    Asukoht

    Kaja Rattas

    Talituse juht

    5340 1856

    Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Irje Tammeleht

    Teenuse juht

    5309 1597

    Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Aasa Rohtla

    Peaspetsialist
    (lapsendamine, hoolduspered)

    5301 7803

    Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Anu Järvepera

    nõunik

    5309 8883 

    Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Elo Tenusaar

    Peaspetsialist
    (lapsendamine, hoolduspered)

    5190 3792

    Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Eve Mänd

    Peaspetsialist
    (lapsendamine)

    5911 2128 

    Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Andres Julle

    Peaspetsialist
    (lapsendamine, hoolduspered)

    5198 2801 

    Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Jõhvi

    Olga Vassina

    Peaspetsialist
    (lapsendamine)

    5349 5424 

    Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Anu Jalakas

    Peaspetsialist (asendushooldus, sh STAR)

    5384 6257

    Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Kelli Allik Peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered) 53937684 Kelli.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu
    Brit Peterson Peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered) 5205516 Brit.Peterson@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu
    Asendushoolduse tugiteenuste projekt

    Maarja Kuldjärv

    Projektijuht (asendushoolduse tugiteenuste koordineerimine ja arendamine)

    5918 1973

    Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Nadežda Leosk

    Nõunik (asendushoolduse teavitus tugiteenuste arendamine)

    5190 3179

    Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

     

    Agnes Kulmar

    Peaspetsialist (asendushoolduse tugiteenuste arendamine)

    5886 8116

    Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Anna Vorobjova

    Ida koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

    53 939 218

    Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Jõhvi

    Elen Kinnep

    Lääne koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

    53 936 428

    Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Kristiina Meinberg-Kadai 

    Lõuna koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

    57 822 424

    Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Maiken Kond

    Põhja koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

    5 081 762

    Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Brigitta Davidjants

    Peaspetsialist

    56489443

    Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Silja Oja

    Peaspetsialist

    53079151

    Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

     

    Nõustamisteenuste talitus

    Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

    Nimi

    Ametikoht

    Telefon

    E-posti aadress

    Asukoht

    Kadi Lauri

    Talituse juht

    5331 6041

    Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Birgit Siigur

    Teenuse juht

    5190 6763 

    Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Anne Sundja

    Konsultant

    5194 3413 

    Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Annika Steinberg

    Konsultant

    5 505 728

    Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Paide

    Jane Koppel  

    Konsultant

    5190 9452 

    Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Jõhvi

    Liilia Mänd

    Konsultant 

    5194 9883 

    Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Piret Vaher 

    Konsultant

    5382 0174 

    Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Sirje Pint

    Konsultant 

    5 209 167

    Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Tuuli-Brit Vaga

    Konsultant

    5307 3192

    Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Piret Hallast Konsultant  522 5878 Piret.Hallast@sotsiaalkindlustusamet.ee     Tartu
    Mari Raudsepp  Konsultant 5198 3637  Mari.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee Haapsalu

    Elerin Piiroja 

    Peaspetsialist (töönõustamine ja juhendmaterjalid)

    5330 8787 

    Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Birgit Naur

    Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)

    5138850

    birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Merli Laur

    Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)

    53451792

    Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

     

    Puudega laste tugiteenused 

    Nimi

    Ametikoht

    Telefon

    E-posti aadress

    Asukoht

    Marta Rohtla

    Puudega laste tugiteenuste juht

    53591608 

    Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tartu

    Anne Sepping

    Koordinaator

    53064417 

    Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Pärnu

    Maarja Maalder

    Koordinaator

    53269845 

    Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Ursula Randlaine

    Koordinaator 

    53467887 

    Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee

    Tallinn

    Maibell Neemsalu Koordinaator 51936614 Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu