Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Riiklikud teenused lastele ja peredele

 

Meie poole pöördutakse sageli küsimusega, milliseid lapsi ja peresid toetavaid teenuseid riigi poolt pakutakse. Seetõttu oleme lastekaitse osakonnas kaardistanud ja koondanud riiklikud teenused sotsiaal-, tervishoiu-, haridus- ja õiguskaitse valdkonnas. Info on mõeldud kasutamiseks lastega töötavatele spetsialistidele ning võib olla abiks ka lapsevanemale, kes otsib lapsele ja perele sobivat teenust.

Tabelis on märgitud sihtrühm ja teenuse kirjeldus ning osutamisega seotud info koos otselinkidega kodulehekülgedele, kus asub põhjalikum info.
Hariduslike erivajadustega õpilaste ning õpilaskoduga koolide andmed, õppe- ja karjäärinõustamise teenused on leitavad hariduse valdkonnast; teenused vanemliku hooleta, erivajadustega lastele ning muud lapsi ja peresid toetavad teenused sotsiaalvaldkonnast; laste ja perede tervist toetavad teenused tervishoiuvaldkonnast. Samuti on tabelis kajastatud õiguskaitse valdkonna teenused.

Riiklikud teenused lastele ja peredele MS Excel tabelina (131.58 KB, XLSX)

Loodame, et tabel on Teile abiks vajaliku info leidmisel. Täiendame andmeid jooksvalt ja oleme tänulikud tagasiside ja soovituste eest e-posti aadressil [email protected]

Lisainfo