Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Antsla Tervisekeskus MTÜ

Võru maakond
aadress: 
Kooli tee 12, Antsla
telefon: 
5165638
e-posti aadress: 

 

Igapäevaelu toetamise teenust osutame tervisekeskuse ruumides. Maja on renoveeritud ja uue juurdeehitusega, kus asuvad perearstid, hambaarst, ämmaemand, füsioterapeut. Majas on hooldekodu ja kiirabi. Teenusele on tagatud juurdepääs ratastooli kasutajale, majas on olemas lift. Päevakeskuse ruumid asuvad keldri korrusel. Igapäevaelu toetamise teenusel on võimalik kasutada pesuruumi, pesta pesu, toitu valmistada, kasutada arvutit.

köögis
Säilitame ja arendame iseseisvat toimetulekut ja võimaldame huvitegevust. Leiame koos üles sinu tugevamad küljed, mida arendada. Eesmärgiks on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid eluks vajalikke tegevusi. Kuulame ja kuuleme, märkame ja näeme, mõistame ja toetame, väärtustame iga inimest. Kindlasti leiame sinu ellu midagi uut, mida varem ei teadnud või mida sa polnud veel proovinud.
Antsla Tervisekeskus
Ümber maja on aed rohealaga. Räägime oma igapäevastest õnnestumistest ja muredest ning laseme koos lendu oma lennukad unistused. Tegevusjuhendajad toetavad ja suunavad nii individuaalselt kui grupiviisiliselt igas tegevuses. Koos õpime eluks vajalikke oskusi, käime poes, arsti juures ja muudes avalikes kohtades vastavalt sinu vajadustele.
köök