Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Keila Linnavalitsus (Keila Sotsiaalkeskus)

Harju maakond
aadress: 
Pargi 30, Keila linn
telefon: 
6791570
e-posti aadress: 

 

Keila Sotsiaalkeskus tegutseb alates aastast 1996. Praegustesse ruumidesse kolisime aastal 2016, mil ruumid said täielikult renoveeritud. Asume Keila linnas, meie juurde saab tulla nii linna ühistranspordi kui ka maakonna liini bussidega. Rongijaam on umbes 1 km kaugusel. Meie keskus asub Keila Haigla korpuse kahekorruselises osas. Keskus on ligipääsetav ka liikumispuudega inimestele, maja on varustatud kaldtee ja liftiga. Maja ees on autode parkla ning ilus linna park. Lähedal asub Keila Terviserada, Tervisekeskus, raamatukogu ning kauplused, apteegid ja toidupoed.

Keila Sotsiaalkeskus
Keila Sotsiaalkeskuse missiooniks on olla mitmekülgset tuge pakkuv sotsiaalteenuste keskus – me märkame, aitame, hoolime. See tähendab, et me aitame inimest kõikides elu valdkondades: igapäevaelulistes küsimustes, ametiasutuste külastamisel, aitame dokumentide vormistamisel, vaba aja veetmise võimaluste leidmisel, töö leidmisel ja suhtlemisel; vajadusel tuleme saatjaks, selgitame erinevate dokumentide sisu jm. Me julgustame, toetame ja aitame inimest, et ta saaks elada võimalikult iseseisvat elu.
Keila Sotsiaalkeskus
Keskuse ruumides on eraldi töökeskus ja päevakeskus, milles on ka õppeköök. Meie töökeskus on ehitatud kaitstud ja kohandatud töökeskkonnaks, igaüks leiab endale jõukohase töötegevuse. Majas teisel korrusel asub nõustamiskabinet ja suur saal, kus korraldatakse üritusi. Meil on olemas ka huvialaringide tegevusteks vastavad ruumid. Majas töötavad lauamängu-, laulmise-, liikumise-, kunsti-, ujumise-, käsitöö-, teatri-, kokanduse-, puutöö-, ja lõõgastava võimlemise ringid. Korraldame ka ühiseid väljasõite ja ekskursioone. Meie tegevusjuhendajad on kõik oma ala spetsialistid, saame meeskonnas hakkama eesti-, vene-, inglise- ja viipekeelega. Me lähtume oma töös individuaalsusest ning püüame läbi koostöö leida igaühe jaoks sobivaima lähenemismeetodi. Meie juurde teenusele tulles saad palju positiivseid elamusi ning mitmekülgset toetust just Sulle sobival viisil.
töökeskus