Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Puuetega Laste Tugikodu Päikesekiir

Ida-Viru maakond
aadress: 
Sompa 5a, Jõhvi, 
telefon: 
53060778
e-posti aadress: 

 

Puuetega Laste Tugikodu Päikesekiir osutab alates 2012. aastast tugiteenuseid Ida-Virumaa raske ja sügava puudega lastele. Mais 2021 alustasime päeva - ja nädalahoiuteenuse osutamisega püühilise erivajadusega täiskasvanutele. Puuetega Laste Tugikodu Päikesekiir asub Jõhvi kesklinnas ja on ümbritsevast linnamelust eraldatud õueala ning oma sisehooviga. Oleme väike asutus ja pakume päeva - ja nädalahoiuteenust. Asutuse väiksus ja kompaktsus annab võimaluse tegeleda teenuse saajatega rohkem isikupõhiselt ning aitab luua ühtset peretunnet.

tuba
Kuna päeva -ja nädalahoiuteenuse osutamine on jagatud kahe korruse vahel on tugikodusse paigaldatud ka lift. Päeva - ja nädalahoiuteenuse raames pakume oma teenuse saajatele erinevaid aktiivseid tegevusi vastavalt igaühe võimekusele ja tervislikule seisundile ja seda nii siseruumides kui ka ões. Tugikodul on olemas invatõstukiga buss, mis võimaldab transportida ka liikumisel ratastooli abi vajavaid isikuid.
Puuetega Laste Tugikodu Päikesekiir
Tugikodu ruumid on renoveeritud, värviküllased, hubased ja kodused. Võimalikult kodune tegelus -ja elukeskkond on ka tugikodu teenuste märksõna. Päeva - ja nädalahoiuteenuse osutamine on jagatud tugikodu hoone kahe korruse vahel. Esimesel korrusel asuvad köök, tegelusruum ja magamistuba ning teisel korrusel asuvad tegelusruumid ja tegevusjuhendaja tööruum. Kõik ruumid on kohandatud tagamaks ligipääsu teenusele ka liikumispuudega inimestele.
tegevuste ruum