Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

AS Hoolekandeteenused Kehra Kodu

Harju maakond
aadress: 
Lehtmetsa küla, Anija vald
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Kehra Kodus töötavad rõõmsameelsed ja hoolivad tegevusjuhendajad, kes toetavad ja pakuvad vajadusel alati abi, tuletavad meelde, suunavad ja juhendavad igapäevaste toimetuste juures. Meie ühine eesmärk on pakkuda meie elanikele hubast ja ilusat kodu, usalduslikku suhet töötajatega ja igale elanikule just talle sobivaid tegevusi, arvestades tema eripäradega ning kasutades CAR-e metoodikat ja PCS pilte.

tuba
Huvitegevustena toimuvad meil veel hommikuvõimlemine, jalaliigutus-, terviseedendus-, käsitöö-, muusika- ja hommikuringid, raamatu- ja muinasjutu lugemise tund, kõnnitund, kepikõnd, laulmine, tantsimine, vaatame telerit ja kuulame muusikat. Alati tähistame koos sünnipäevi ja erinevaid rahvakalendri tähtpäevi. Võimalus on teha lepingulist käsitööd kohapeal või käia tööl avatud tööturul. Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Teenuse pakkumisel on meie eesmärk, et iga inimene saaks elada võimalikult tegusat elu. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.
AS Hoolekandeteenused Kehra Kodu
Kehra Kodus leiab tegevusi nii kodus kui ka väljaspool. Meil on suur territoorium, mida hoiame koos elanikega korras ning kaks aiamaad ja kasvuhoonet, kus kasvatame erinevaid köögivilju ja lilli. Väikestes majakestes elavad meil soojal ajal jänesed ning mune annavad meile kanad ja vutid. Korraldame õues ja toas huvitavaid huvitegevusi, ühisüritusi ja diskot, soovi korral saab õues kiikuda, jalgpalli või korvpalli mängida. Väljaspool kodu käime lähedal asuvas spordisaalis sportimas, Kuusalu ujulas ujumas, soojal suvel sõidame randa, osaleme erinevatel spordipäevadel, talgutel, laulu-ja tantsupeol.
elutuba