Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

AS Hoolekandeteenused Tallinn Paljassaare

Harju maakond
aadress: 
Paagi 2, Tallinn
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Meie kodus elavad intellektihäirega (vaimupuudega) elanikud, et saaksime parimal viisil arvestada nende diagnoosist tulenevaid vajadusi. Meil töötavad rõõmsameelsed ja hoolivad tegevusjuhendajad, kes toetavad ja pakuvad vajadusel alati abi, tuletavad meelde, suunavad ja juhendavad igapäevaste toimetuste juures. Meie ühine eesmärk on pakkuda meie elanikele hubast ja ilusat kodu, usalduslikku suhet töötajatega ja igale elanikule just talle sobivaid tegevusi, arvestades tema eripäradega ning kasutades CAR-e metoodikat ja PCS pilte.

tuba

Paljassaares paneme suurt rõhku füüsiliselt aktiivsetele ja individuaalsetele tegevustele. Käime tihti matkadel, vastavalt elaniku võimekusele saab osaleda lühemal või pikemal matkal. Võimalusel teeme väljasõite ka kaugemale. Üksuses kohapeal teeme vastavalt elanike soovile käelisi tegevusi (meisterdamine, pusled, kleepimine, rebimine jne), mängime spordimänge (pallimängud, täpsusvise jm võistlusmängud), teeme rütmiharjutusi, kuulame aktiivselt muusikat, korraldame diskosid jne. Hoiame ja arendame igapäevaselt elanike erinevaid oskuseid vastavalt nende võimekusele. Kaasame koristamisse, aiatöödesse, söögi tegemisse jne. Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.

Paljassaare üksus 
Meie kodu asub Paljassaare looduspargi vahetus läheduses, kus käime loodust vaatlemas. Lähedal asuv meri võimaldab toredaid jalutuskäike mereranda ja suvel head suplemisvõimalust. Kodu läheduses asub loomade varjupaik, kus meie elanikud sagedasti külas ja vabatahtlikuna abiks käivad. Meil on suur õueala, kus saame kiikuda ja jalutustunde teha. Meie aias on ka kasvuhoone, kus kasvatame tomateid, kurke ja maitserohelist.
elutuba