Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

AS Hoolekandeteenused Sinimäe Kodu

Ida-Viru maakond
aadress: 
Lastekodu 2, Sinimäe
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Meie kodu asub Ida-Virumaal Sinimäe alevikus ja koosneb kuuest peremajast. Igas majas elab kümme inimest, kellega viime läbi tegevustunde vastavalt nende võimalustele ja soovidele (joonistamine, käsitöö, meisterdamine, puslede kokkupanek jne). Majades on eriline hubane õhkkond. Me armastame väga loomi, meie juures elavad kass Boriss, kalad ja papagoi. Nende eest hoolitseda meeldib nii töötajatele kui elanikele.

tuba
Meie tegevusjuhendajad on spetsialistid, kes loovad elanikele turvalise keskkonna, õpetavad ja juhendavad neid igapäevase elu korraldamisel, julgustavad ja motiveerivad neid kõiges. Tegevusjuhendajate ülesanne on iga inimese oskuste edendamine ja nende elukvaliteedi säilitamine. Lähtume oma elanike vajadustest, soovidest ja unistustest. Samuti püüame luua tugivõrgustikku (pereliikmed, lähisugulased, tugiisikud, tuttavad, sõbrad jne), kes saavad elanikele nõu ja jõuga abiks olla. Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.
Sinimäe Kodu 
Kodu ümber on suur plats kiikede ja trenažööridega, suvel püstitame sinna ka pallimängudeks vajalikud väravad. Kasvuhoones kasvatame tomateid ja kurke, peenardel muid köögivilju, mida kasutame toidu valmistamiseks. Vaba aja veetmiseks ja ilusate vaadete nautimiseks saavad elanikud jalutada pargis ning imetleda sõjaaja-, kultuuri- ja looduslooga seotud paiku. Samuti saavad nad külastada Sinimäe Kodust 170 m kaugusel asuva Vaivara Sinimägede muuseumi näitusemaja. Sissepääs on meie elanikele tasuta. Hoolimata sellest, et Sinimäe Kodu asub Sillamäelt 7 km kaugusel, saavad soovijad sõita linnatranspordiga tööle Hea Hoo töökeskusesse, raamatukokku, ujulasse, kauplusesse või oma tuttavate ja sugulaste juurde.
elutuba