Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

AS Hoolekandeteenused Türi Kodu

Järva maakond
aadress: 
Staadioni 17, Türi
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Türi Kodu asub looduskaunis kohas linnakärast eemal, kuid samas olulised teenused (kauplus, tervisekeskus, apteek, raamatukogu, postkontor) on vaid jalutuskäigu kaugusel. Metsa lähedus annab meie inimestele head energiat, vähendab stressi ja kasvatab loovust. Meie peremajade elanikud osalevad ühiselt erinevates ringides ja üritustel ning üksteise vastu ollakse sõbralikud ja hoolivad. Meil on väljaõppinud töötajad, kes läbi motiveerimise ja kaasamise loovad võimalusi huvitavaks ja mitmekülgseks eluks.

tuba
Meie elanikud saavad kasutada kogukonnas võimalusi –käia poes, arsti juures, ametiasutustes, külastada raamatukogu, kogudust, ujulat, osaleda Türi linnas või kaugemalgi toimuvatel üritustel ja väljasõitudel. Tööl käiakse Hea Hoo Türi Töökeskuses.Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.
Türi kodu
Türi Kodus leiab igaüks endale meelepärase tegevuse, mille pakkumisel arvestatakse elanike soovide ja vajadustega. Elanikud saavad olla aktiivsed ja näidata üles oma oskusi ja hakkamasaamist igapäevaelu tegevustes. Anname tegutsemisvabaduse asjades, millega elanikud suudavad iseseisvalt toime tulla. Tegevusjuhendajad juhendavad ja pakuvad abi siis, kui seda vajatakse. Huvilised saavad tegeleda aianduse ja heakorratöödega, täiendada oskuseid toidu valmistamisel ja kodu koristamisel. Osaleda saab erinevates huviringides (kunsti-, loodus- ja lauluring, meisterdamine), näidata oma osavust puslede kokkupanemisel ja lauamängude mängimisel, teha sporti (kepikõnd, jalgrattasõit, võimlemine, trenažöörid, korvpall).
aed