Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

AS Hoolekandeteenused Rakvere Narva

Lääne-Viru maakond
aadress: 
Rakvere
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Meie kodu teevad eriliseks inimesed, kes siin elavad. See on koht, millele mõtleme ja kuhu kaugel olles tagasi igatseme tulla. See on koht, kuhu oled alati oodatud ning kus saab igaüks end tunda hästi ja turvaliselt. Meie jaoks teeb kodust kodu koos- ja iseolemine. Kodus on soe tuba, hea sõber ja tunne, mida ei saagi sõnadesse panna.

tuba
Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.
Rakvere Narva kodu
Meie kodust võid leida omale uue sõbra või hoopiski uue hobi. Me teeme üheskoos kõike: valmistame süüa, koristame, teeme käsitööd, meisterdame, käime spaas, kinos ja teatris, külastame muuseume ja erinevaid üritusi. Igal suvel käime Peipsi ääres laagris, võimalusel reisime ka kaugemale. Naudime jalutuskäike linnas ja selle ümber. Korraldame majasiseseid üritusi - just täpselt selliseid nagu ise soovime. Tähistame üheskoos sünnipäevi ja ka kõiki teisi tähtpäevi. Igakord leiame selleks teistmoodi ja erilise lahenduse. Päeval käime tööl ja saame tunda end vajalikena, õhtupoolikud veedame koos telerit vaadates, muusikat kuulates või niisama lobisedes. Meie kodus on suur aed, mille eest igal aastaajal tuleb hoolt kanda. Meie ootame alati külla, et rääkida maailma asjadest, juua kohvi või mängida üks lahe lauamäng. Meie tegevusjuhendajad teevad päeva huvitavaks ja leiavad tegemisi alati kõigile, igav ei ole meil kunagi.
elutuba