Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Ohvriabi ja ennetusteenuste töötajate kontaktandmed

 

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Paldiski mnt 80, Tallinn 10618 
Reg. kood: 70001975
Ohvriabi kriisitelefon 116006 
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ametikoht ja nimi
Telefon
E-posti aadress
Ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna juht Jako Salla
526 6874
Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (Norra) Liis Sild 5194 9691 Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) Annegrete Johanson  5919 5182 Annegrete.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (taastava õiguse vabatahtlikud) Helerin Välba 5331 7881 Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (taastav õigus ) Valerija Strelovskaja 5389 7850

valerija.strelovskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Projektijuht (rahvusvahelise kaitse saajad) Liis Paloots 5870 6922 Liis.Paloots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koolituspartner Helle Saaremägi 5376 7691 Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vabatahtlike kaasamise juht Kiira Udu 5393 2284 Kiira.Udu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Arendustalitus    
Arendustalituse juhataja Triin Raudsepp 5887 1323 Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (MARAC juhtumikorralduse mudel) Hannaliisa Uusma 5866 4385 Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator(MARAC vabatahtlike kaasamine) Madli Raudkivi 5918 6309 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (MARAC juhtumikorraldus) Anne Klaar 5194 1359 Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekspert (LSV) Virve Kass 5192 0299 virve.kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (naistevastase vägivalla ohvrite eriteenused) Andrea Kink 5192 7349 Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (psühhosotsiaalne kriisiabi) Helen Alton 5886 7528 helen.alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (psühholoogiline abi) Katrina Kalde 5351 4304 katrina.kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht Helina Loor 5303 9882 Helina.Loor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ohvriabi talitus
Ohvriabi talituse juht Mari Tikerpuu 5308 9454 Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Telefoniteenuste juht Eidi Aidla 5383 4942  Eidi.Aidla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vägivallast loobumise tugiliini juht Heldi McCaskill 5917 7852 Heldi.Mccaskill@sotsiaalkindlustusamet.ee 
Nõustaja (vägivallast loobumise tugiliin) Tõnis Palgi 5307 0243 Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nõustaja (vägivallast loobumise tugiliin) Roman Krõlov 5331 4308 Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nõustaja (vägivallast loobumise tugiliin) Signe Uustal 5884 8069 signe.uustal2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (inimkaubanduse ohvrite nõustamine) Sirle Blumberg 5343 9490 Sirle.Blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ennetustalitus
Ennetustalituse juht  Kiira Gornischeff 5382 4249 Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (MDFT pereteraapia) Kirsika Aas 5770 3686 Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (kinnised lasteasutused) Enelis Linnas 5803 9675 Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (SRT) Simone Epro 518 0567 simone.epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (jätkutugi) Evelin Tamm 5307 6923 Evelin.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (Norra) Taimi Nilson 5191 6630 Taimi.Nilson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (riskihindamine)  Kristi Loide 5301 8074 Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Sandra Sutting 5306 7526  Sandra.Sutting@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (SRT) Laura Kane 5880 5726 laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Terli Linnas 5914 6071 Terli.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Kätriin-Eliis Jaaniste 5305 0914 Katriin.Jaaniste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaimse Tervise Nõustamine
Magda Kõljalg (Vaimse Tervise Nõustamise ekspert) 53850565 magda.koljalg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Martila (Vaimse Tervise Nõustamise nõustaja) 53553146 Jelena.Martila@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Kinks  (Vaimse Tervise Nõustamise nõustaja) 53443203 Kersti.Kinks@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Põhja piirkond

Ohvriabi Põhja piirkond (Tallinn ja Harjumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Sotsiaalkindlustusamet (Paldiski mnt 80, Tallinn)
Olga Jevdokimova (piirkonna juht), 5322 5364, e-post: Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sotsiaalkindlustusameti Tallinna kontor (Endla 8, Tallinn) / Põhja Ringkonnaprokuratuur (Lubja 4, Tallinn)
Jelena Järvi, 5382 1708, e-post: jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kesklinn ja Põhja-Tallinn

Kesklinna politseijaoskond (Kolde pst 65, Tallinn)
Ellen Müürsepp, 5305 1959, e-post: ellen.muursepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Lasnamäe, Pirita ja Ida-Harjumaa

Ida-Harju politseijaoskond (Pinna 4, Tallinn) 
Ellen Müürsepp, 5305 1959, e-post: ellen.muursepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev, 5197 9433, e-post: Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jüri Alex Kušner, 5860 2830, e-post: juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Ida-Harju konstaablijaoskond (Karjääri 11, Maardu) - kohtumised eelneval kokkuleppel esmaspäeviti
Jüri Alex Kušner, 5860 2830, e-post: juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee 

Kristiine, Mustamäe, Haabersti, Nõmme ja Lääne-Harjumaa

Lääne-Harju politseijaoskond (Rahumäe tee 6, Tallinn)
Helin Kapsta, 5781 1396, e-post: Helin.Kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee

Põhja prefektuur (Pärnu mnt 139, Tallinn) 
Kai Luik, 5307 8106, e-post: kai.luik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Keila konstaablijaoskond (Keskväljak 8a, Keila) – kohtumised eelneval kokkuleppel neljapäeviti
Helin Kapsta, 5781 1396, e-post: Helin.Kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lõuna piirkond

Ohvriabi Lõuna piirkond (Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Heleri Olo (piirkonna juht), 5367 3038, e-post Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sotsiaalkindlustusameti Tartu esindus (Pepleri 35, Tartu)
Riina Laane, 526 1171, e-post: Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Tartu politseijaoskond (Riia 132, Tartu)
Külli Oja, 5307 4196, e-post: Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Jõgeva politseimaja (Suur 1, Jõgeva)
Rita Kaasik, 5866 9581, e-post: Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandi politseijaoskond (Pargi 1, Viljandi)
Maiju Mumm, 5399 1365, e-post: Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Valgas (Puiestee 4, Valga)
Sirje Sillamägi-Tamm, 5218 088, e-post: Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kagu politseijaoskond Võrus (Räpina mnt 20a, Võru)
Ülle Jaason, 5306 6133, e-post: Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Põlvas (Võru 12, Põlva)
Raina Kurg, 5866 9873, e-post: Raina.Kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lääne piirkond

Ohvriabi Lääne piirkond (Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa, Raplamaa, Järvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Mari-Liis Org (piirkonna juhi ülesannetes), 5860 9053, e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Haapsalu politseijaoskond (Lossiplats 4, Haapsalu)
Ülle Karjane, 5340 2027, e-post: Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kärdla politseijaoskond (Sadama 26)
Kirsti Pihlamägi, 5866 9626, e-post: Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu politseijaoskond (A.H.Tammsaare 61, Pärnu)
Tatjana Zuftsiankou, 5303 9077 e-post: Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee.
 
Kuressaare politseijaoskond (Transvaali 58, Kuressaare)
Katrin Paukson, 5757 0744, e-post: Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Rapla politseijaoskond (Savi 2, Rapla)
Ametikoht täitmata

Paide politseijaoskond (Tallinna 12, Paide)
Piret Vaher, 5134331, e-post: Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ida piirkond

Ohvriabi Ida piirkond (Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Rakvere politseijaoskond (Kreutzwaldi 5a, Rakvere)
Merli Tammi-Jõeveer, 58669932, e-post: Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Narva politseijaoskond (Vahtra 3, Narva)
Anastassia Belova, 5866 9829, e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sillamäe (I.Pavlovi tn 4) - kohtumised eelneval kokkuleppel
Anastassia Belova, 5866 9829, e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kohtla-Järve Vironia keskus (Järveküla tee 50, Kohtla-Järve)
Galina Tšerkassova, 5128736, e-post:Galina.Tserkassova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi politseijaoskond (Rahu 38, Jõhvi)
Natalja Maikova, 524 6758, e-post: Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sotsiaalkindlustusameti Jõhvi kontor (Keskväljak 1, Jõhvi)
Mari-Liis Org (piirkonna juht), 5860 9053, e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee