Sa oled siin

Ohvriabi ja ennetusteenuste töötajate kontaktandmed

 

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Paldiski mnt 80, Tallinn 10618 
Reg. kood: 70001975
Ohvriabi kriisitelefon 116006 
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ametikoht ja nimi
Telefon
E-posti aadress
Ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna juht Jako Salla
5266874
Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (Norra) Liis Sild 51949691 Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) Annegrete Johanson  59195182 Annegrete.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (taastava õiguse vabatahtlikud) Helerin Välba 53317881 Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (rahvusvahelise kaitse saajad) Kaisa Üprus-Tali 5180574 Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (rahvusvahelise kaitse saajad) Liis Paloots 58706922 Liis.Paloots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koolituspartner Helle Saaremägi 53767691 Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vabatahtlike kaasamise juht Kiira Udu 53932284 Kiira.Udu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (seksuaalvägivalla kriisiabikeskused)Keete Janter 5230669 Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Arendustalitus    
Arendustalituse juhataja Triin Raudsepp 58871323 Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (MARAC juhtumikorralduse mudel) Hannaliisa Uusma 58664385 Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator(MARAC vabatahtlike kaasamine) Madli Raudkivi 59186309 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (MARAC juhtumikorraldus) Anne Klaar 51941359 Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekspert (LSV) Virve Kass 51920299 virve.kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (naistevastase vägivalla ohvrite eriteenused) Andrea Kink 51927349 Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (psühhosotsiaalne kriisiabi) Helen Alton 58867528 helen.alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (psühholoogiline abi) Katrina Kalde 53514304 katrina.kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht Helina Loor 53039882 Helina.Loor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ohvriabi talitus
Ohvriabi talituse juht Mari Tikerpuu 53089454 Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ohvriabi projektijuht Heili Piho-Arna 56970778 Heili.Piho-Arna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Telefoniteenuste juht Eidi Aidla 53834942  Eidi.Aidla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vägivallast loobumise tugiliini juht Heldi McCaskill 59177852 Heldi.Mccaskill@sotsiaalkindlustusamet.ee 
Nõustaja (vägivallast loobumise tugiliin) Tõnis Palgi 53070243 Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nõustaja (vägivallast loobumise tugiliin) Roman Krõlov 53314308 Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (inimkaubanduse ohvrite nõustamine) Sirle Blumberg 53439490 Sirle.Blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nõustaja (inimkaubanduse ohvrite nõustamine) Vladimir Logatšev 58603642 Vladimir.Logatsev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ennetustalitus
Ennetustalituse juht  Kiira Gornischeff 53824249 Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (MDFT pereteraapia) Kirsika Aas 57703686 Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (kinnised lasteasutused) Enelis Linnas 58039675 Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (SRT) Simone Epro 5180567 simone.epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (jätkutugi) Evelin Tamm 53076923 Evelin.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (Norra) Taimi Nilson 51916630 Taimi.Nilson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (riskihindamine)  Kristi Loide 53018074 Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Sandra Sutting  53067526  Sandra.Sutting@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (SRT) Laura Kane 58805726 laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Terli Linnas 59146071 Terli.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Kätriin-Eliis Jaaniste 53050914 Katriin.Jaaniste@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Põhja piirkond

Ohvriabi Põhja piirkond (Tallinn ja Harjumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Sotsiaalkindlustusamet (Paldiski mnt 80, Tallinn)
Olga Jevdokimova (piirkonna juht), 5322 5364, e-post: Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sotsiaalkindlustusameti Tallinna kontor (Endla 8, Tallinn) / Põhja Ringkonnaprokuratuur (Lubja 4, Tallinn)
Jelena Järvi, 5382 1708, e-post: jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kesklinn ja Põhja-Tallinn

Kesklinna politseijaoskond (Kolde pst 65, Tallinn)
Ingrid Sogenbits,  5385 4255, e-post: ingrid.sogenbits@sotsiaalkindlustusamet.ee

Anne-Ly Gaaver, 5860 2830, e-post: Anne-Ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lasnamäe, Pirita ja Ida-Harjumaa

Ida-Harju politseijaoskond (Pinna 4, Tallinn) 
Tatjana Kutõrev, 5197 9433, e-post: Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee

Evelin Ilves-Lepp, 5681 5378, e-post: evelin.ilves-lepp@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ida-Harju konstaablijaoskond (Karjääri 11, Maardu)
Siiri Värva, 5305 1959, e-post: siiri.varva@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kristiine, Mustamäe, Haabersti, Nõmme ja Lääne-Harjumaa

Lääne-Harju politseijaoskond (Rahumäe tee 6, Tallinn)
Helin Kapsta, 5781 1396, e-post: Helin.Kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Aro, 5348 5120, e-post: Katrin.Aro@sotsiaalkindlustusamet.ee

Põhja prefektuur (Pärnu mnt 139, Tallinn) 
Kai Luik, 5307 8106, e-post: kai.luik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Keila konstaablijaoskond (Keskväljak 8a, Keila) – kohtumised eelneval kokkuleppel neljapäeviti
Helin Kapsta, 5781 1396, e-post: Helin.Kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lõuna piirkond

Ohvriabi Lõuna piirkond (Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Heleri Olo (piirkonna juht), 5367 3038, e-post Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sotsiaalkindlustusameti Tartu esindus (Pepleri 35, Tartu)
Riina Laane, 526 1171, e-post: Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Tartu politseijaoskond (Riia 132, Tartu)
Külli Oja, 5307 4196, e-post: Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Jõgeva politseimaja (Suur 1, Jõgeva)
Rita Kaasik, 5866 9581, e-post: Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandi politseijaoskond (Pargi 1, Viljandi)
Maiju Mumm, 5399 1365, e-post: Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Valgas (Transpordi 1, Valga)
Sirje Sillamägi-Tamm, 5218 088, e-post: Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kagu politseijaoskond Võrus (Räpina mnt 20a, Võru)
Ülle Jaason, 5306 6133, e-post: Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Põlvas (Võru 12, Põlva)
Raina Kurg, 5866 9873, e-post: Raina.Kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lääne piirkond

Ohvriabi Lääne piirkond (Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa, Raplamaa, Järvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Haapsalu politseijaoskond (Lossiplats 4, Haapsalu)
Ülle Karjane, 5340 2027, e-post: Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kärdla politseijaoskond (Sadama 26)
Kirsti Pihlamägi, 5866 9626, e-post: Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu politseijaoskond (Pikk 18, Pärnu)
Kaisa Üprus-Tali (piirkonna juht), 5215 832, e-post: Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Zuftsiankou, 5303 9077 e-post: Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee.
 
Kuressaare politseijaoskond (Transvaali 58, Kuressaare)
Katrin Paukson, 5757 0744, e-post: Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Rapla politseijaoskond (Savi 2, Rapla)
Ametikoht täitmata

Paide politseijaoskond (Tallinna 12, Paide)
Piret Vaher, 5134331, e-post: Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ida piirkond

Ohvriabi Ida piirkond (Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Rakvere politseijaoskond (Kreutzwaldi 5a, Rakvere)
Merli Tammi-Jõeveer, 58669932, e-post: Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Narva politseijaoskond (Vahtra 3, Narva)
Anastassia Belova, 5866 9829e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kohtla-Järve Vironia keskus (Järveküla tee 50, Kohtla-Järve)
Natalja Saar, 5128736, e-post: Natalja.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi politseijaoskond (Rahu 38, Jõhvi)
Natalja Maikova, 524 6758, e-post: Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sotsiaalkindlustusameti Jõhvi kontor (Keskväljak 1, Jõhvi)
Mari-Liis Org (piirkonna juht), 5860 9053, e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee