Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Sotsiaalkindlustusameti juht vahetub

Egon Veermäe
Egon Veermäe lahkub järgmise aasta veebruari lõpus ametist ning liigub edasi erasektorisse

Sotsiaalkindlustusametit pea neli ja pool aastat juhtinud Egon Veermäe lahkub järgmise aasta veebruari lõpus ametist ning liigub edasi erasektorisse.

„Kui ma rohkem kui neli aastat tagasi sotsiaalkindlustusametisse tulin, ei osanud ma küll ette kujutada, kui põnev see retk saab siin asutuses olema. Oleme palju ette võtnud ja ära teinud. Kindlasti on veel väga palju teha ja see, ma arvan, iseloomustabki seda organisatsiooni ja neid inimesi siin – me näeme arengut igal sammul,“ rääkis Veermäe.

„Tunnistan ausalt, töötamine sotsiaalkindlustusametis on olnud minu jaoks minu unistuste töökoht. Seda just eelkõige tänu toredatele ja headele kolleegidele ning toetusele ja usaldusele sotsiaalministeeriumi poolt. Mul on hea meel, et oleme olnud sellised nagu me oleme, see on olnud põnev ja arendav aeg,“ lisas ta.

„Egon on suure visiooni ja missioonitundega juht ning sotsiaalkindlustusamet on tema juhtimisel teinud tõelise tiigrihüppe nii digi- kui päristeenuste arendamises,“ ütles sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske. „Sooviksin meie koostöö pikemat jätkumist, kuid mõistan ka Egoni valikuid. Väljakutseid on olnud palju ja loomulikult on ka tulevikus vaja palju ära teha ning loodetavasti jätkab sotsiaalkindlustusameti tugev meeskond edukalt olemasolevate projektide ja teenuste arendamist.“

Veermäe on olnud sotsiaalkindlustusameti peadirektor alates 1. juunist 2016. Veermäe täidab oma senist rolli kuni 28. veebruarini 2021.

Avalik konkurss sotsiaalkindlustusameti uue peadirektori leidmiseks viiakse läbi lähiajal.