Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Ühte perre lubatakse asendushooldusele vajadusel rohkem lapsi

Ühte perre lubatakse asendushooldusele vajadusel rohkem lapsi
Ühte perre lubatakse asendushooldusele vajadusel rohkem lapsi

Sotsiaalhoolekande seaduses jõustus muudatus laste paigutamiseks asendushooldusteenusele, kui peres on seejärel rohkem lapsi, kui seaduses ettenähtud. Selline erand tuleb kooskõlastada sotsiaalkindlustusametiga.

Selleks, et protsess oleks selgem ja mugavam, oleme välja töötanud juhise (PDF)Vormikohase taotluse leiab meie kodulehelt.

Rohkem infot saab lastekaitse osakonna asendushoolduse talituse teenusejuhilt Irje Tammelehelt (irje.tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee, 5309 1597) või asendushoolduse peaspetsialistidelt Elle Vidderilt (elle.vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee, 520 5516) Anu Järveperalt, anu.jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee, 5309 8883) ja Elo Tenusaarelt (elo.tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee, 5190 3792).

Veel uudiseid samal teemal

väike laps kallistab naist
25.04.2022

Lapsendaja vanemahüvitis – uus vanemahüvitise liik, mida võivad taotleda ka hoolduspered

Tänavu 1. aprillil jõustusid mitmed olulised muudatused vanemahüvitiste ja -puhkuste osas. Muudatuste eesmärk on pakkuda peredele laste kasvatamiseks senisest veelgi rohkem tuge ja paindlikkust.

Aasta Tegu - Nadežda Leosk
13.04.2022

Kuldne Kartul 2021 galal tunnustati asendushoolduse valdkonna parimaid

Eesti Asenduskodu Töötajate Liit (EATL) andis kaheksandat korda välja Kuldseid Kartuleid. Sündmuse eesmärgiks on tunnustada asendushoolduse valdkonna parimaid. Aasta teoks tunnistati kampaania „Laps on pereootel“, mille eest pälvis Kuldse Kartuli Nadežda Leosk Sotsiaalkindlustusametist.