Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Вы здесь

EQUILIBRE MTÜ - Hobukooli Park

Järva maakond
aadress: 
Koordi, 73212 Järva maakond
telefon: 
56203777
e-posti aadress: 

 

Pakume Hobukooli Pargis peamiselt töötamise toetamise teenust, üldjuhul on töötamine kas välitingimustes või erinevates väliõppeklassides. Samas saab aga pakutavate teenuste raames kasutada seminarimaja, kus on võimalik pidada koosolekuid, koolitusi, teha tööpäeva vältel kohvipause, vajadusel kööginurgas toitu valmistada, pesemas käia. Tegu on ühekordse majaga, kuhu pääseb nii trepist kui ka kaldteedpidi ratastooliga. Toas asub ökoloogiline kuivkäimla, mis on kohandatud ka ratastoolikliendile.

ratsutamisteraapia hobused
Hobukooli Pargis on abistavaks jõuks tegevusjuhendaja, loodusehituse koolitaja ja ehitusmeister. Kui jääd haigeks või on sul muud mured, on meiepoolseks toeks mõistev suhtumine ja paindlikud kokkulepped töölkäimise osas. Meie juures on hea töötada kuna: 1) tegu on looduskeskkonnaga, mis toetab rahunemist, toetab turvatunnet; 2) meil on pikaajalised kogemused töös erivajadustega inimestega; 3) me koht erineb tavakeskkonnast oma ehitiste ja mõtteviisi poolest: savi-põhumajad ja loodusega arvestamine nii töös kui igapäevaelus toetab loomingulist mõtlemist, katsetamisjulgust ning iseenese ja oma tegelike vajadustega parema kontakti leidmist. Hobukooli Park on turvaline keskkond, kus lähtutakse eesti sotsiaalteenuste üldisest kvaliteedijuhisest ja eesti erihoolekande kvaliteedijuhisest.
EQUILIBRE MTÜ
Meie juures eraldi vaba aja veetmist pole ette nähtud. Paralleelselt töötamise toetamise teenusele pakutakse samas tegevuspaigas ka rehabilitatsiooniteenuste raames psühholoogilist nõustamist ja ratsutamisteraapiat, mistõttu on tegu eelkõige töökeskkonnaga. Töötamise toetamise raames on võimalik õppida ja töötada loodusehituse ja keskkonnahariduse arendamise suunal. Omandada uusi kogemusi ja teadmisi nii teoorias kui praktikas. Osaleda praktikumide ettevalmistustes ja Pargi hooajatöödel.
käsitöö