Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Вы здесь

Toex OÜ

Lääne-Viru maakond
aadress: 
Lääne 7, Rakvere
telefon: 
55660225
e-posti aadress: 

 

Me osutame teenust inimese enda eluruumis, meil ei ole oma ruume Meie tegevusjuhendajad on pikaaegse kogemusega oma ala professionaalid ning tegevused lepitakse kokku koos sinuga su enda soovidest ning võimalustest lähtuvalt. Toetame sind kõigis eluvaldkondades ja oleme mitmete aastate jooksul aidanud pajusid taas iseseisvamale eluteele. Nagu nimigi ütleb oleme Toex - meie rõõmsad ja toredad tegevusjuhendajad liiguvad vajadusel üle kogu Lääne-Virumaa. Me teame, et lisaks abivajajale on sageli vaja toetada ja nõustada ka lähedasi ning olla nende jaoks olemas. Teeme koostööd!

muuseumis
Me aitame Sind kui sul on mure. Lepime kokku, kuidas ühiselt leida lahendused, et tunneksid rõõmu ja rahuolu südames. Me oleme lahendanud paljusid uskumatult keerulisi probleemide puntraid ning ei kohku tagasi uute väljakutsete ees. Ära karda, et tegevusjuhendaja näol valvur sinu ellu tuleb - saame kokku, räägime, tutvume ja kui tekib tunne, et me saame sulle abiks olla, teeme su elu paremaks!
meisterdamine
Austame sinu soove ja tõekspidamisi ning hoiame konfidentsiaalsust. Oleme ausad ja väärtustame üksteist koos kõigi oma eripäradega. Korraldame väljasõite, me oleme käinud loomaias, teatris, matkamas, mereääres, piknikul jne. Meie sihtgrupiks on kõik, kes abi vajavad, sest meie tegevusjuhendajad leiavad kõigiga ühise keele!