Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Õnneonn MTÜ

Teenuseosutaja
Õnneonn MTÜ
Teenuse piirkond
Saare maakond
Teenuse tüüp
Töötamise toetamise teenus
Igapäevaelu toetamise teenus
Toetatud elamise teenus
Aadress
Agari, Mõnnuste küla, Saaremaa vald, Saare maakond 93512
Telefon
E-posti aadress
Kodulehe aadress

MTÜ Õnneonn tegevustuba asub Kuressaare linnas, Kuressaare Haigla vahetus läheduses. 5-10 minuti jalutuskäigu kaugusel on ühistranspordi peatus. Ligipääs hoonele ja ruumile on väga hea, asume esimesel korrusel. Olemas on inva-wc. Maja ees on parkimisala. Tegevustoas on kohvi ja tee keetmise võimalus, kõhutäide tuleb endal kaasa võtta. Hiiumaal ühingul tegevustuba ei ole, teenuseid osutatakse kliendi kodus. Igapäevaelu toetamise teenuse raames aitame leida ja julgustame sind osalema sobivates vaba aja tegevustes; toetame ja julgustame sind suhtlema, julgustame looma ja õpetame hoidma uusi kontakte; üheskoos õpime mõistma enda ja teiste emotsioone ning seda kuidas oma emotsioonidega hakkama saada.

Toetatud elamise teenuse raames õpetame sind su enda kodus või kogukonna õppeköögis süüa tegema; käime koos sinuga arsti juures, poes, juuksuris, ametiasutustes; aitame vajalikke pabereid korda ajada ja oma rahaasju planeerida; juhendame, aitame ja õpetame sind hügieenitoimingute ning majapidamistööde tegemisel. Töötamise toetamise teenuse raames toetame sind töö otsimisel ja aitame läbi rääkida tööandjaga; juhendame ja julgustame sind tööülesannete täitmisel; anname tagasisidet.

Kõik teenuse saajatele planeeritud tegevused on erinevate raskusastmetega ja valitud meie inimeste toimetulekuoskusi silmas pidades nii, et kõik leiavad endale sobiva tegevuse või töölõigu. Õnneonnis toimuvad ühisüritused, kus tähistatakse erinevaid tähtpäevi ja sünnipäevi. Palju viibime looduses ning reisime ringi üle Eestimaa. Liitudes mittetulundusühing Õnneonn perega saad juurde hulgaliselt häid emotsioone, laiema silmaringi ning uued oskused, teadmised, kogemused ja tutvused. Oleme koostöövalmid, avatud, uuenduslikud ja pühendunud. Meie motoks on „üheskoos ja üksteist mõistes“.