Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusameti Tallinna klienditeenindus kolib septembris aadressile Paldiski mnt 80

16.08.2023 | 09:14

1. septembrist asub sotsiaalkindlustusameti Tallinna klienditeenindus aadressil Paldiski mnt 80. Klienditeenindus kolib, kuna senises asukohas Endla 8 lõppeb rendileping.
    • Jaga

Sotsiaalkindlustusameti kliendisuhete juhi Liis Mesi sõnul kolib pealinna klienditeenindus aadressile Paldiski mnt 80 eelkõige seetõttu, et samas majas asub ka SKA põhikontor. Ühes hoones asumine muudab info liikumise sujuvamaks. „Uus klienditeenindussaal on esimesel korrusel ja ühel tasapinnal, mis tagab ligipääsu nii lapsevankri kui ratastooliga. Märgatavalt suurem on ootesaali ala. Klienditeenindusboksides saab inimesi turvaliselt nõustada ka delikaatsetel teemadel,” selgitab Mesi. 

„Asukohamuudatus võib mõistetavalt kaasa tuua teatava ebamugavuse ja vajab harjumist. Paljudele on meie uue klienditeeninduse asukoht mugavam, teised peavad aga senisest pisut pikema tee ette võtma. Küsimuste korral saab alati meile kirjutada ka [email protected] või helistada infotelefonile 612 1360. Mitmeid toiminguid saab mugavalt teha meie iseteeninduskeskkonnas,” sõnab Mesi.  

Ühistranspordiga liiklejad saavad kõige kiiremini uude Tallinna klienditeenindusse bussidega nr 8; 21; 21B; 22; 41; 41B; 42. Lähim peatus on Mustjõe bussipeatus. Bussiliinid 46 ja 47 sõidavad Humala peatuseni. Autoga tulijad saavad kasutada klienditeeninduse ees olevat parklat, kus parkimine on tasuta.  

Aastas külastab sotsiaalkindlustusameti Tallinna klienditeenindust ligikaudu 40 000 inimest.