Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Emotsionaalse toe ja hingehoiu telefon 116123

Kui vajad emotsionaalset tuge, sul on mure enda või lähedase haiguse pärast, esinevad eksistentsiaalsed või spirituaalsed küsimused, vajad tuge leinas või surija ja tema lähedaste toetamisega.

Kuidas saan?

Helista emotsionaalse toe ja hingehoiu telefonile 116 123

Nõustajad pakuvad emotsionaalset tuge iga päev ajavahemikul 1024.

Hingehoidjad on samal liinil kättesaadavad kella 1624.

Helistamine on tasuta.

Toetust saab eesti, vene ja inglise keeles.

Kõik pöördumised salvestatakse.

Kellele?

Emotsionaalne tugi

Helista, kui soovid vestelda igapäevamuredega toimetulekust. Meie nõustajad kuulavad sind, pakuvad emotsionaalset tuge ja aitavad välja selgitada, kuidas murega kõige paremini edasi tegeleda. Helistada võivad kõik, kelle elus on pingeid ja raskusi ning kes tunnevad vajadust sellest rääkida.

Hingehoid

Helista, kui on mure enda või lähedase haiguse pärast, vajad emotsionaalset tuge, sul on eksistentsiaalsed, spirituaalsed või religioossed küsimused või kui teemaks on lein või surija ja tema lähedaste toetamine. Hingehoidja on vaikimis- ja konfidentsiaalsuskohustusega teoloogiat õppinud abistaja, kes on saanud väljaõppe aitamaks haigeid, kriisis olevaid või surevaid inimesi.

Kui sa ei soovi telefoni teel vestelda,

võid kirjutada veebivestlusesse aadressil www.palunabi.ee. Vestluse alustamiseks vajuta all paremas nurgas nupule “Vestlus”. Soovi korral võid jääda anonüümseks.

Viimati uuendatud 02.10.2023

Kas sellest lehest oli abi?