Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Benita Kodu

Aadress
Kodu tee 8, Valkse küla, Lääne-Harju vald
Telefon
E-posti aadress
Kodulehe aadress
Sihtgrupp
psüühikahäirega tööealised isikud
tööealised ja vanemad isikud
Majutus
Jah
Mobiilne teenus
Ei

Benita Kodu AS asub 25 kilomeetri kaugusel Tallinnast Keila külje all. Kompleks on kaasaegne ja asub rahulikus looduskaunis keskkonnas männimetsa keskel. Benita Kodu ümbritseb 500 meetri pikkune terviserada, kus on võimalik jalutamas käia. Benita Kodu erihoolekande osakond on privaatne. Hoone ehitamisel on silmas peetud puudega inimeste vajadusi nii, et tagada võimalikult väärikas ja kodune keskkond. Teenust osutatakse teisel korrusel, kuhu on võimalik minna liftiga. Osakonna keskel asub suur ühisala, mis omakorda jaguneb elutubadeks - mängu-, televiisori-, meisterdamis- ja söögituba koos köögiga. Teenuse saajate eluruumid on ühe- ja kahekohalised. Eraldi asub osakonnas spetsiaalselt erivajadusega inimestele loodud tunnetustuba.

Pakume erinevaid päevategevusi vastavalt sinu huvidele ja võimekusele. Kord kuus korraldame väljasõite, lisaks on võimalik osa võtta peamajas ja õuealal toimuvatest üritustest. Saame koos kodusarnases keskkonnas toiduvalmistamist õppida ja kooke küpsetada, taimi kasvatada ja õues vastavalt aastaajale töiseid tegevusi teha - nt rohida, taimi kasta, lund rookida, lehti riisuda jne. Oleme sulle abiks ja toeks terve ööpäeva jooksul kõikidel nädalapäevadel. Nõustame sinu lähedasi, kui nad on jäänud hätta ja ei tea, kuidas edasi tegutseda.

Benita Kodul on oma rehabilitatsioonimeeskond, mis annab võimaluse sulle vajadusel osutada ka rehabilitatsiooniteenuseid. Benita Kodus on ainult mõned igapäevaelu toetamise teenuse kohad, mistõttu on tegevusjuhendajatel aega sinu jaoks leida just see tegevus, mis sulle kõige paremini sobib. Meil on väga suur kogemus ka suure hooldusvajadusega inimestega toimetulekuks ja toetamiseks. Lisaks asub samas hoones õendushaigla, sellest tulenevalt on vajadusel meditsiiniline abi ööpäevaringselt kättesaadav. Meie juures leiad sa endale uued sõbrad ja sind aitavad toredad tegevusjuhendajad. Kindlasti saad sa juurde oskusi, mis aitavad sul ka kodus igapäevategevustega paremini hakkama saada.

Benita kodu välisvaade
Benita kodu sisevaade
Benita kodu terviserada