Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jõgeva Haigla (Päevakeskus) SA

Teenuseosutaja
Jõgeva Haigla (Päevakeskus) SA
Teenuse piirkond
Jõgeva maakond
Teenuse tüüp
Igapäevaelu toetamise teenus
Aadress
Piiri 2, Jõgeva linn, Jõgeva vald
Telefon
E-posti aadress

Meie päevakeskuse ruumid asuvad haigla keldrikorrusel. Haigla riidehoiu juurest läheb trepp alla, mis juhatab otse päevakeskuse ukseni. Meie juurde pääseb ka ratastooliga. Kuna asume Jõgeva Haigla ruumides, siis meile on väga lähedal pere- ja erialaarstid, apteek, prillipood. Väikese jalutuskäigu kaugusel on Jõgeva kesklinn. Päevakeskuses on lisaks olmeruumidele ka spordituba, arvutiruum, põhitegevuste ruum koos televiisoriga, puhketuba, kus saab üksi olla. Meil on pesu pesemise ja kuivatamise ning duši kasutamise võimalus.

Toetame sind igapäevategevuste sooritamisel, vaba aja sisustamisel, suhtlemisvõimaluse loomisel, asjaajamisel erinevate ametiasutustega ja kõikides teistes tegevustes, milles sa abi vajad. Peame oluliseks sinu iseseisvuse toetamist. Soovime, et saaksid võimalikult palju tegevusi ise teha ning aitame tegevustes, millega sul on raskusi. Meil on väga kokkuhoidev õhkkond, oleme nagu suur perekond. Käime korra aastas kolmepäevasel suveekskursioonil Eestimaa kaunitesse kohtadesse. Lisaks osaleme mitmetel ühepäevastel üritustel: puuetega inimeste laulu- ja tantsupidu, parvlaeva sõit, veekeskuse külastus jm.

Meist saavad inimesed sinu kõrval, kes peavad sind väärtuslikuks just sellisena nagu oled ning kes on sinu kõrval nii headel, kui ka halvematel aegadel. Koos saame teha palju huvitavaid tegevusi ja käia põnevates paikades.