Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

LaNoor MTÜ

Teenuseosutaja
LaNoor MTÜ
Teenuse piirkond
Harju maakond
Teenuse tüüp
Töötamise toetamise teenus
Igapäevaelu toetamise teenus
Toetatud elamise teenus
Aadress
Õismäe tee 88a, Tallinn
E-posti aadress
Kodulehe aadress

Uus elu klientidele

Meie keskuses, klientidel on võimalus näidata oma tugevaid külgi ja panustada uute oskuste arendamisele ja olemaslevate säilitamisel. Keskuses on kättesaadavad järgmised tegevused: sport, jalutamine, kergejõustik, puidukoda professionaalse juhendajaga, õmblemise tunnid, keraamika, joonistamine ja mosaiik, loovtöö.

Meie kliendid õppivad järgida kodukorda ja hoiavad maja puhtana. Nad iseseisvalt koristavad enda järgi, harjuvad ja naudivad töötamist. Talvel koristavad lund, suvel viskavad prügi välja, koristavad maja ümber territooriumi.

Me saame aru, kui raske on teile ja kui raske on meie klientidele, seetõttu tahame teha nende elu õnnelikumaks ja tähendusrikkaks.

Siin nad ei raiska aega, vaid arendavad oma oskusi ning tunnevad ennast kaitstult. LaNooris on nende jaoks turvaline keskkond ja kohandatud ning stabiilne elu. Meie eesmärk on mitte ainult regressiooni ennetamine (ennetada), vaid ka peenmotoorika ja suhtlemis oskuste arendamine, et nad saaksid tunda ennast väärikalt. Meil on ka võimalus pakkuda klientidele tasustatud töid. Oma klientidele pakume tasustatud töid.

Meie keskuses saavad kliendid suhelda oma emakeeles.

Kui inimesed istuvad kodus päevast päeva, siis suhtlemise ja sotsiaalsete oskuste puudumisel toimub neil regress. See raskendab elu endale ja nendele, kes nende eest hoolitsevad. Meil kliendid saavutavad täiesti teise elu ning elavaid emotsioone! Tulge ise ja vaadake, kuidas nad suure huviga töötavad, alati naeratavad, tegelevad loovusega, suhtlevad, käivad väljas jalutamas. Õhkkond räägib enda eest!

Tasuta proovilepanek

Proovile me võtame kõiki! Paar proovipäeva annavad võimaluse hinnata tulevase kliendi seisukorda (võimekust), tema oskusi ja aru saada tema oskuste tasemet. Me ei orienteeru teiste organisatsioonide ja õppeasutuste hinnangutele. Meil on piisavalt kogemus antud alas. Me ei pane kliente surve alla, ei nõua võimatut. Meil on oma ainulaadne lähenemine ja metoodika.

3–6 kuu jooksul saavad lähedased meie keskuses näha imelisi muutusi! Kliente ei tunne ära! Nad töötavad entusiastlikult, hõivatud tegevusega, elevalt suhtlevad üksteisega.

tuba
käsitöö
kirjutuslaud