Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pool&looP OÜ

Teenuseosutaja
Pool&looP OÜ
Teenuse piirkond
Harju maakond
Teenuse tüüp
Töötamise toetamise teenus
Igapäevaelu toetamise teenus
Toetatud elamise teenus
Aadress
Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 6/1-115, 11313
Telefon
E-posti aadress
Kodulehe aadress

Meie kontor-tuba asub neljakorruselise maja kolmandal korrusel. Majja pääseb ka ratastooliga - kohandatud bussist on väljasõit peaaegu otse lifti. Oma kontor-toas pakume päevakeskusele sarnaseid tegevusi kindlatel kellaaegadel ja kokkulepetel. Toetatud elamise teenust osutame inimese elu- või tegevuskohas.

Pool&looP OÜ on kogukonnale suunatud keskus, mis mujal maailmas on tuntud kui Recovery Learning Community, kus kogemusõppe kaudu leitakse taastumisvõimalusi kogu perele. Kogemusõpe tähendab, et õpime koos läbi praktilise tegevuse suhtlemisoskusi, tööoskusi, vaba aja planeerimist, ametiasutustega suhtlemist ja muid igapäevaeluks vajalikke oskusi vastavalt sinu vajadustele. Me peame oluliseks, et pere- ja muud võrgustikuliikmed oleks tegevustesse kaasatud.

Me suhtleme eesti- ja vene keeles. Meie tegevusjuhendajad on kõrgharidusega oma ala spetsialistid, kes lähtuvad oma töös inimese individuaalsetest vajadustest ja kogukonna võimalustest. Meie jaoks on oluline lähedaste ja võrgustiku koostöö.Meie soov on läbi ühiste tegevuste arendada meie endi ja meie inimeste elukvaliteeti – aidata kaasa, et igapäevaelu lihtsad tegevused saaksid väärtust ja väge täis.